AITAME KUTSIKAD KOJU!

Projekti Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“ toetuseks tegi Ganina Annika annetusalgatuse:

AITAME KUTSIKAD KOJU!

Kuidas su annetus aitab? »

25 annetust 312.00 / 312.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Ühel päikesepaistelisel päeval helises Valga loomade varjupaiga telefon ja helistajaks olid kiirabitöötajad, kes seoses oma töökohustuste täitmisega, said väljakutse üksiku maamaja juurde, et aidata vanemat härrasmeest tema terviseprobleemis. Kohale jõudes märkasid kiirabitöötajad kahte ülikõhna kuid väga sõbralikku 5 kuu vanust kutsikat. Selgus, et kutsad olid mõni nädal tagasi tulnud abi otsima maja juurde, mille elanikul endalegi süüa ei jagunud. Mõistes, et olukord on tõsine, otsustasidki hoolivad kiirabitöötajad koheselt loomade varjupaika olukorrast teavitada, mispeale varjupaigatöötaja toimetas kutsikad turvaliselt varjupaika ja tõesti, tegemist oli väga kõhnade ja tõsiselt nälginud käpalistega.
Mõnda aega ootasid varjupaigatöötajad, et ehk on koerakestel omanik, kes murest murtuna oma kutsikaid taga otsib, kuid kahjuks omanikku ei tulnud ja nüüd on selge, et kutsad vajaksid uusi omanikke. Imearmsad koerakesed on läbinud arstliku ülevaatuse ning loomaarsti sõnul on kutsikad umbes 5 kuu vanused. Meie hea vabatahtlik Annika pani neile ka nimed- Sälli ja Bond. Kutsikad on sõbralikud ja vaatamata üleelamistele usaldavad endiselt inimesi ja ilmselt kasvavad neist keskmist kasvu laikalaadsed koerad.
Varjupaigas olnud aja jooksul on Sälli ja Bond ilusasti kosunud, kuid nad vajaksid jätkuvalt head ja kvaliteetset kutsikatoitu. Selleks, et turvaliselt uutesse kodudesse minna on kutsikad vaja vaktsineerida ja kiibistada. Isane kutsikas Bond on vaja kastreerida. Vajame selleks heade koerasõprade abi!
Kutsikate kvaliteettoidule kulub 150 eurot, kiibistamiseks 22, vaktsineerimiseks 60 ja Bondi kastreerimisoperatsiooniks 80 eurot, kokku oleks vaja koguda 312 eurot.
Vaid väikese toetusega saad kahele kodutule hingele pakkuda võimaluse alustada uut elu!