KAS ME SUUDAME PÄÄSTA JON SNOW?

Projekti MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu: „Märka looma enda kõrval, hooli ja aita!“ toetuseks tegi Edit Annusver annetusalgatuse:

KAS ME SUUDAME PÄÄSTA JON SNOW?

Kuidas su annetus aitab? »

195 annetust 1 907.00 / 3 000.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

OLEME AHASTUSES – KAS ME SUUDAME PÄÄSTA JON SNOW?
Jon Snow liigutav lugu algas aasta tagasi juulis ja pidi lõppema detsembris, kui Jon leidis omale päriskodu.
https://www.facebook.com/…/a.20151117324…/1570143486380068/…
Kuid... Veebruaris käis Jon Snow kõrvaoperatsioonil, mis pidi panema punkti ta tervisemuredele, aga nagu iga suure ja tõsise kirurgilise sekkumise puhul võivad tekkida komplikatsioonid, siis antud operatsiooni korral võivad need tekkida kuni kaks aastat hiljem ning meie hinge teeb katki teadmine, et neist ei pääsenud ka juba korra praktiliselt surnust tagasi tulnud Jon Snow.
Paar kuud peale operatsiooni tekkis Joni vasaku kõrva taha mäda täis abtsess, mis ei allunud antibiootikumiravile ning ainus võimalus oli doktoritel taas välja võtta skalpell - mädakolle avati ja puhastati, aga asi ei paranenud ja nüüd ei mõju enam antibiootikumid nii nagu peaks... Kahjuks mängib Joni nõrk immuunsus selles väga suurt rolli, kuid seda teeb ka fakt, et ta on aasta jooksul juba väga palju ravi saanud. Ja meie silmist lahisevad ahastuspisarad, sest... Jon vajab uut operatsiooni, mida ta praeguses olukorras üle ei elaks. Nüüd ja kohe vajab ta vereülekandeid, nädalaid statsionaarset ravi kliinikus, millele lisanduvad Aranespi süstid – see kallis ravim, mis taastab vereloomet.
Kõik see on nagu halb unenägu, nagu déjà-vu, me oleme ju kõik selle juba korra läbi teinud...
Tohtrid on seda meelt, et olukord on väga kehv, aga mitte lootusetu. Veel mitte...
Jon ise on aga vana hea Jon <3 - peale uuringuid narkoosist ärgates oli ta isuga sööma läinud ja viisakalt ka pissikasti kasutanud. Iga tema ihurakk näitab, et ei ole veel käsil ta üheksas ja viimane elu, ei saagi olla, sest tal on nüüd ju kodu ja armastav pererahvas ja Joni loo lõpp näeb ette pikka ja ilusat elu.
Meie ei loobu, me peame leidma võimaluse Joni kliinikuarvete eest tasumiseks. Summad võivad kujuneda väga suurteks, sest juba esimesed protseduurid, uuringud ja esimene vereülekanne tekitasid ligi 900 euro suuruse arve ja see on alles algus...
Joni perenaine on murest murtud - noorel perel ei ole Joni ees ootavate protseduuride jaoks kusagilt selliseid summasid võtta ja kui me eile teda teavitasime, et võitleme edasi, siis saime sellise sõnumi:
" <3 aitäh. Ma olin terve päev ennast ette valmistanud, et nüûd tuleb see otsus ära teha aga kui ta mul seal õla peal nurru lõi siis mina enam ei suutnud".
Me oleme ahastuses kuhjuvate võlgade pärast, me oleme murtud Jon Snow pärast... Me proovime pead püsti hoida, kuid meie klaviatuurile langevad pisarad. Me loodame kogu hingest, et tulete meile appi, tulete appi vaprale Jon Snowle, et see palju kannatanud armas hing saaks lõpuks oma välja teenitud ilusa ja valuvaba elu. Praegu on veel lootust...