Kaitseme loomi, kes vajavad meie abi!

Projekti MTÜ Loomus projekt "Olen loomade poolt” toetuseks tegi Hanna Martinson annetusalgatuse:

Kaitseme loomi, kes vajavad meie abi!

Kuidas su annetus aitab? »

27 annetust 171.00 / 1 000.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tere! Mina olen Hanna Martinson. Armastan loomi ja pean neid meie planeedi kõige kaunimateks hingedeks. Seepärast olen võtnud oma südameasjaks aidata kaasa loomade heaolu ja elukvaliteedi parandamisele Eestis.

Loomade kannatuste vähendamine on inimkonna jaoks üks tänapäeva suurimaid väljakutseid. Loomade eestkoste organisatsioon LOOMUS kaitseb eelkõige nende loomade huve, keda kasutatakse põllumajanduses, loomkatseteks, meelelahutustööstuses ja karusnaha tootmiseks.

Selleks, et antud valdkonnas oleks võimalik saavutada positiivseid muutusi, peavad tegutsema tugevad organisatsioonid, kes saaksid jätkata oma igapäevast järjepidevat tööd. Seetõttu on igaühe panus väga oluline.

Kui hoolid loomadest ja soovid olla osa lahendusest, saad muuta võimalikuks LOOMUSel erinevatel üritustel loomade eest rääkimise ja tõsta teadlikkust loomade olukorra kohta. Festivalidel käsitletakse suuremaid loomadega seotud probleeme, vesteldakse külastajatega, kogutakse annetusi ja pakutakse suupisteid.

Antud annetusega palun abi, et LOOMUSel oleks võimalik soetada festivalitelk ja -laud, toota teavitavaid brošüüre, pakkuda toitlustust ja katta transpordikulud.

LOOMUS räägib kõigi loomade ja loomasõprade eest. Palun aita nende häälel kõlada. Aitäh!