Suveseminar Sclerosis Multiplexiga inimeste heaks

Projekti Eesti Sclerosis Multiplexi Ühingute Liit - koos oleme tugevamad toetuseks tegi Parandame SM patsientide elukvaliteeti annetusalgatuse:

Suveseminar Sclerosis Multiplexiga inimeste heaks

Kuidas su annetus aitab? »

4 annetust 30.00 / 2 500.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Suveseminar on üks traditsiooniline üritus, mis toob kokku ja pakub tuge kõikidele SM diagnoosiga inimestele Eestis. Jagame üritusel värskemat informatsiooni ravimite kohta, samuti arutame arenguid töövaldkonnas ja pakume mitmeid lihtsaid näpunäiteid (füsioterapeutide, tegevusterapeutide jt abil) selleks, et SM diagnoosiga patsient ise saaks oma elukvaliteeti toetada. Kõigele lisaks on see võimalus inimestel kokku tulla, omavahel suhelda ning ka seeläbi kasulikku infot vahetada ning mis kõige tähtsam, mõnusalt koos aega veeta. Ükski SM diagnoosiga patsient ei peaks tundma, et ta on üksi vaid et ta on vastupidi, oodatud omasuguste sekka sest koos oleme ikka tugevamad!

2500 eurot kogume selleks, et muuta üritus inimestele mugavamaks. Kuna seltskonnas on ka vene keelt kõnelevaid inimesi, siis on vaja tagada eesti- vene keele tõlgid (2tk) ja tõlketehnika. Samuti plaanime teha mitmeid töötube, milles osalejad end proovile panna saaksid. Eelmistel aastatel on toimunud erinevaid liikumise töötube, samuti käsitöö jmt.