Aitame koos kodustada karvast lätlast!

Projekti Varjupaikade MTÜ “Aita hoida ja koju jõuda!” toetuseks tegi Relika Rehemets annetusalgatuse:

Aitame koos kodustada karvast lätlast!

Kuidas su annetus aitab? »

26 annetust 250.00 / 250.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Võru loomade varjupaigas elab Bim või ehk hoopis Bims, sest koeraisand on lätlane. Kuidas siis nii?

Hulkuv koer jõudis Võru loomade varjupaika keerulisi teid pidi. Varjupaiga töötajad kontrollisid ja leidsid, et ta on kiibistatud. Jälgi ajades jõuti selleni, et kiibinumber on väljastatud Lätis, aga sealt edasi kaovad jäljed vette. Miks, millal ja kuidas koer Eestisse sattus, ei saa iial teada, sest Bim keeldub vastamast küsimustele piiriületuse kohta. Samuti puuduvad andmed koera omaniku kohta. Et koeraga suhelda, sai koer varjupaigas nime ja identiteedi. Lõppenud on hulkuri incognito elu.

Bim on suur, mõnus ja rõõmsameelne sell. Ta armastab palli mängida ja oskab rihma otsas viisakalt jalutada. Ainult plärisevad mopeedid ja jalgrattad talle ei meeldi – ilmselt on rännakutel juhtunud midagi ebameeldivat. Varjupaik püüab seda koera kiiksu leevendada.

Nüüd on Bim uue kodu ootel, aga ühel korralikul Eesti kodukoeral on tehtud protseduurid – vaktsineerimine, parasiididtõrjed, kastreerimine. No ja Bimi uhke karvane kasukas on eksirännakute käigus õige räsitud välimuse saanud. Ka see vajab korrastust kogenud groomeri käe all. Kõik kokku läheb maksma 250 eur.

Palun toeta ja aita lätlasest teha kodueestlane!