Kassihärra kummaline tervisemure vajab uurimist!

Projekti Varjupaikade MTÜ “Aita hoida ja koju jõuda!” toetuseks tegi Seyle Juss annetusalgatuse:

Kassihärra kummaline tervisemure vajab uurimist!

Kuidas su annetus aitab? »

38 annetust 311.00 / 650.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tsitaat: “Ära sina ise oma elu keeruliseks ela!” lemmikute kohta ei kehti, sest inimene määrab nende elus kõik. Kogu looma saatus on inimese kätes.

Nii tõi elu keerdkäik viie aastase kassihärra varjupaika, sest oma inimeste perre ta enam ei sobitunud. Koju saabunud uue ilmakodaniku suhtes käitus seni kogu pere tähelepanu pälvinud kass ebasõbralikult, sest nägi temas sissetungijat. Pere ei osanud seda vastasseisu lahendada. Nii ootabki Tequila uut kodu, kus ta saaks elada rahus ja vaikuses ning oleks inimese tähelepanu keskpunkt. Ta soovib, et kõik maailma paid ainult talle kuuluks. Enne uude koju minekut soovime aga selgust saada kassi kummalisele tervisemurele. Nimelt liigub härra selliselt nagu oleks natuke pubis šnapsiga liialdanud. Selleks, et aru saada, mis Tequilat painab, on vaja teda uurida. Soovime ta viia neuroloogi konsultatsioonile, lasta teha silmauuringu ja MRT-uuringu.

Iga loom väärib haigustevaba täisväärtuslikku elu. Aitame ühiselt Tequlia veterinaarsetele uuringutele, mille maksumus on kokku 650 eurot!