Aita lapsed linnalaagrisse!

Projekti Noored Kooli “Et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse!” toetuseks tegi SA Noored Kooli annetusalgatuse:

Aita lapsed linnalaagrisse!

Kuidas su annetus aitab? »

3 annetust 30.00 / 4 000.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Juba juulis toimub Narvas 300 lapsele 2-nädalane linnalaager, kus Narva lapsed saavad julguse eesti keelt kasutada ja teadmise, et nad suudavad ja neisse usutakse. Nagu kogu Nooed Kooli tegevus, tugineb ka linnalaagri korraldamine annetustel ja projektitoetustel. Narva linnalaagri korraldamist toetavad Narva linn ja British Council. Linnalaagri täielikuks õnnestumiseks on veel puudu 4000€ ning Sinu panus on teretulnud.

Näiteks:
5 €: üks Narva laps saab osaleda ühes eestikeelses linnalaagri tunnis
10 €: üks Narva laps saab osaleda ühe päeva eestikeelses linnalaagris
25 €: üks Narva laps saab osaleda ühe nädala eestikeelses linnalaagris

Linnalaagrist lähemalt

Noored Kooli programmis käivad õppimine ja õpetamine käsikäes. Et uued programmi osalejad oleksid elu esimeseks 1. septembriks õpetajana valmis, õpivad nad suvel 6 nädala jooksul kõike esmast vajalikku. Väga oluline osa on Noored Kooli osalejate esmases õppes praktikal – päris õpilaste õpetamisel 2 nädala jooksul linnalaagri formaadis.

Viimased 4 aastat oleme linnalaagrit korraldanud Ida-Virumaal. Alustasime Kiviõlis, kus meie missiooniks oli tuua kokku kohalikud vene- ja eestikeelse kooli õpilased ja anda neile võimalus täiendada oma matemaatika, eesti keele või inglise keele teadmisi projektõppe formaadis. 2018. aastal kolis linnalaager Narva, kus meil on võimalus töötada rohkemate õpilastega ning pakkuda neile eesti keele õppimise ja kasutamise kogemust julgustavas ja toetavas keskkonnas.

2019. aastal korraldame järgmise eestikeelse linnalaagri Narva õpilastele. Noored Kooli osalejad saavad hindamatu kogemuse õpetajana töötamisest. 300 Narva last saavad julguse eesti keelt kasutada ja teadmise, et nad suudavad ja neisse usutakse.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja.

http://www.nooredkooli.ee/linnalaager