Aitame Varjupaigal aidata!!

Projekti Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“ toetuseks tegi Mari Zõbin annetusalgatuse:

Aitame Varjupaigal aidata!!

Kuidas su annetus aitab? »

13 annetust 100.00 / 100.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

„Muidugi,” ütles rebane. “Praegu pole sa mulle muud kui üks pisike poiss, täpselt samasugune kui sada tuhat teist pisikest poissi, ja mul pole sind tarvis. Ning ka sinul pole mind tarvis. Mina olen sulle rebane nagu sada tuhat teist rebast. Aga kui sa mu taltsutad, siis on meil teineteist tarvis. Sina oled minu jaoks ainuke maailmas. Mina olen sinu jaoks ainuke maailmas…“ (Antoine de Saint-Exupery “Väike Prints” )
Nii võiks olla alanud ka kolmevärvilise Kiti lugu. Võib-olla algaski. Inimene „taltsutas“ kassipoja umbes 3 aastat tagasi. Need inimesed olid Kitile „ainukesed maailmas“. Ometi on midagi selle kolme aasta sees viltu läinud, sest paar nädalat tagasi hakkas Kiti pererahva naaber loomale abi otsima - ilmselt oli Kiti saanud autolt löögi ning ta silm on trauma tõttu silmaavast väljas ja jäädavalt kahjustunud. Aitab vaid silma kirurgiline eemaldamine. Kiti jääb küll ühe silmaga, kuid see säraks kahe eest, sest leidub neid, kes on teda aidanud! Keegi ometi teab, mida tähendab see kui sa oled kellegi taltsutanud!
Looma omanikud paraku ei hoolinud ei Kiti tervisemurest ega abi pakkujate poolt kassile broneeritud arstiajast ning nii sattus Kiti Võru loomade varjupaika. Nüüd on aeg ja koht, kus kõigi abi oleks toeks, sest Varjupaik ei jaksa hoolimata heast tahtmisest suuremaid kulusid üksi kanda. Seda sorti on ka Kiti operatsiooni ja järelravi peale kuluv summa, mis võib hinnanguliselt 100.- euro kanti küündida.