Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 730 094 €
Annetajatelt 3 355 645 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Anneta Ukraina päästjatele!
Projekti Päästeliit: aitame vabatahtlikke päästjaid üle Eesti! toetuseks tegi Katrin Arvisto annetusalgatuse:

Anneta Ukraina päästjatele!

Kuidas su annetus aitab?

2634 annetust

144 595.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Päästeliit on sõja algusest toetanud Ukraina päästjaid, toimetades kohale abisaadetisi varustuse ning suurema ja väiksema tehnikaga. Vajadus abi järele püsib endiselt.

Järjest olulisemaks on muutunud humanitaardemineerijate toetamine Ukrainas. Ukraina päästeteenistusel on suur puudus demineerimisvahenditest, sest mineeritud alasid on hetkeseisuga üle 250 000 km2 ehk üle viie Eesti suurune ala. Rahvusvahelise mõttekoja GLOBSEC andmetel on Ukraina suurim mineeritud ala kogu maailmas, edestades Afganistani ja Süüriat. Praeguses tempos demineerimisega võib Ukraina ohutuks muutmiseks kuluda üle 700 aasta.  

Lisaks demineerimisvaldkonnale on puudus ka varingupääste tehnikast, esmaabitarvetest ning paljust muust. 

Päästeliit on eraisikute ja ettevõtjate abiga saatnud Ukrainasse üle 6 miljoni euro väärtuses abi, sealhulgas demineerimisroboti, esmaabitarvikuid, metallidetektoreid, sõidukeid humanitaardemineerijate transportimiseks. Jätkame Ukraina päästjate varustusega toetamist kuni võiduni!

Rohkem infot Päästeliidu abist Ukraina päästjatele leiad www.paasteliit.ee/ukraina

Demineerime koos Ukraina!

Päästeliit on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid