Abipalve

Projekti MTÜ Kassiabi „Hooli ja aita kiisu koju!“ toetuseks tegi Klots Rolands annetusalgatuse:

Abipalve

Kuidas su annetus aitab? »

5 annetust 160.00 / 650.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tere head inimesed!
Minu nimi on Miu ja tahaksin pöörduda teie poole abipalvega. Nimelt juhtus minuga õnnetus 26.07.18 hilisõhtul kui otsustasin sel palaval suveõhtul minna akna peale värsket õhku hingama. Kukkusin 4ndalt korruselt alla saades raskelt viga ???? Minu omanik otsis mind pikalt toas ringi kui mõistis et minuga võis midagi juhtuda. Ta leidis mind akna alt nutmast ning toimetas mind kiirelt kiirabisse ,kus mul tuvastati kopsu turse ja esimese vasaku käpa küünarluumurd.
Esmaspäeval tahetakse teha mulle operatsioon,et saaksin taas rõõmsalt 4 käpal ringi joosta. Kuna valude ja kopsuturse tõttu arstid jälgivad mind, siis olen veel haiglas kuni operatsioonini.
Kuna operatsioon ja kõik ravikulud on suured ja minu omanik paraku ei tule sellega üksinda toime, siis palun sellega seoses abi. Head inimesed, juhul kui kellelgi on võimalik mind ja mu omanikku aidata, siis igasugune abi on teretulnud olen teile südamest tänulik ja loodan,et peatselt saan koju oma pere juurde.
Lisan omaniku konto kuhu abi on teretulnud
CLAUDIA KIRIKMÄE EE342200221064389397
Operatsioon üksi läheb maksma kuni 650€.
Esimesel pildil olen ma kliinikus, teisel pildil on minu luumurd ja kolmas pilt on tehtud paar kuud tagasi, kus poseerin uhkelt ja tervelt oma kasuvennaga.