Nolly vajab enne uude koju minekut operatsiooni!

Projekti Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“ toetuseks tegi Ganina Annika annetusalgatuse:

Nolly vajab enne uude koju minekut operatsiooni!

Kuidas su annetus aitab? »

22 annetust 180.00 / 180.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Must pikakarvaline Nolly leiti 2018. aasta oktoobris Valga linnast ja viidi Valga loomade varjupaika. Kahjuks keegi koerale järgi ei tulnud ja nii ootab ta nüüd varjupaigas oma uut inimest. Nollyl on kõik eeldused uue peremehe leidmiseks olemas - ta on noor, sõbralik ja elurõõmus emane koer, kes naudib inimeste tähelepanu ja on alati valmis kõikides tegemistes kaasa lööma.
Kuid on üks aga, mis takistab tema uude koju minekut ja miks ta peab jõulud ja aastavahetuse varjupaigas veetma - Nolly on vaja enne kindlasti steriliseerida.
Mida suurem koer, seda kallim on operatsioon ja kuna koerte steriliseerimine on keerukas ja varjupaiga tagasihoidlikus operatsiooniruumis ei ole vajalikke vahendeid ohutu operatsiooni läbiviimiseks, peab Nolly minema Valga loomakliinikusse. Kliinikus läheb Nolly steriliseerimise peale 180 eurot, mis on varjupaiga jaoks suur summa ja seega loodame, et saame selle heasüdamlike inimeste toetusel Nolly jaoks kokku koguda.
Loodame väga, et saame vajaliku summa kokku ja Nolly veedab eesoleva sõbrapäeva juba operatsioonist taastununa oma uues kodus!