Valluta Eesti linnuvaatlustornid!

Valluta Eesti linnuvaatlustornid!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse vabatahtlikke
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti Ornitoloogiaühing tahab vabatahtlike abiga kogu info Eesti linnuvaatlustornide kohta kokku koguda ja avalikult veebi üles panna. See hõlbustab Eesti Ornitoloogiaühingul ja teistel loodushuvilistel linnuvaatlusürituste korraldamist, aga ka vajadusel remonditalgute korraldamist. 

Külasta Eesti põnevatesse paikadesse rajatud torne ja aita meil kaasajastada kogu info nende seisundi, külastatavuse ja sealsete vaatamisväärsuste kohta. Saad ise selleks valida kuupäeva, ilmale kohase riietuse ja kui kaua linnutornis aega veedad ning mitut linnutorni külastad!

Linnutornid asuvad igas maakonnas üle Eesti. Lähimast parklast tornini jõudmine ning torni kirjeldamine ja pildistamine võtab keskeltläbi aega 15-60 min. Ära siis fotokaamerat või nutitelefoni unusta! Vaata lähemalt www.eoy.ee/linnutornid 

Viimase 20 aasta jooksul on Eesti looduskaunitesse kohtadesse rajatud vähemalt 180 vaatlustorni ja -platvormi, mida kasutatakse linnu- ja loodusvaatlusteks. Paraku on avalikku infot tornide seisundi, külastatavuse ja sealsete vaatamisväärsuste kohta väga vähe. Aita meil seda olukorda muuta!

Linnutorne kaardistades võid kindel olla, et:

  • satud kohtadesse, kus Sa tõenäoliselt pole varem käinud,
  • saad nautida suurepäraseid vaateid, mis avanevad linnutornidest,
  • saad puhata ja viia mõtted argimuredest eemale,
  • ja kõigele lisaks saad linnutornide külastamisega anda ka lisaväärtust!


Kuidas ankeeti täita, fotosid üles laadida ja kuidas me fotosid kasutame, leiab EOÜ veebilehelt www.eoy.ee/linnutornid

Artiklid