Suveseminar Sclerosis Multiplexiga inimeste heaks

Suveseminar Sclerosis Multiplexiga inimeste heaks

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 4 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Suveseminar 2017 4. - 6. augustil toimub Käsmus, Lainela puhkekülas. Osalema ootame keskeltläbi 150 inimest. Kuna tegemist on pereüritusega, siis on kohal ka lapsi ning vene keelt kõnelevaid inimesi. Üritus toimub kolmel päeval. Saabumine on reede lõuna ajal, millele järgnevad loengud. Sel aastal käsitleme töö teemasid, samuti Sclerosis Multiplexi ravimite teemat ning erinevaid füsioteraapiaid ja tegevusteraapiaid puudutavaid teemasid. Teisel päeval toimuvad ka töötoad, kus pakume osalistele erinevaid käelisi või liikumist eeldavaid tegevusi. Näiteks eelmistel aastatel on meil olnud käsitöö, samuti pilates ja jumping jmt. Kõik eesmärgiga pakkuda võimalusi ka SM diagnoosiga inimestele, proovida uusi asju ning leida enda tervise toetamiseks parimad variandid.

Täpsem info ürituse kohta on kättesaadav meie kodulehel: Suveseminar 2017

Ootame üritusele vabatahtlikke, kes tegeleksid lastega, et lapsevanemad saaksid rahulikult loenguid kuulata. Samuti ootame kohapeale fotograafi, kes üritusest toredaid pilte teeks. Tahaksime panna üles fotonurga, kus oma lähedaste ning sõpradega koos pilte saaks teha. 

Täpsem kontakt ja küsimuste esitamine katrin@smk.ee/+37253419192

 

Artiklid

Otsime vabatahtlikke!

14.06.2017

Ootame enda üritusele vabatahtlikke lastega tegelema ja fotosid tegema! Meie suveseminaril osaleb keskeltläbi 150-160 inimest, kellest 20-30 lapsed.

Loe edasi