LoovHA MTÜ vajab ajakirjanikku

LoovHA MTÜ vajab ajakirjanikku

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 1 vabatahtlikku

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Meediakajastustel on väga suur ja oluline osa meie eesmärkide täitmisel – inimesteni jõudmisel oma sõnumitega, teavitustööga, ürituste infoga. Sellest tulenevalt otsib LoovHA MTÜ ajakirjanikku, kellele on meie tegemised hingelähedased ning kes soovib meie tegemisi kajastada. 

Meile on oluline, et haridusasutuses hoolitakse iga inimese isiklikust arengust, seal kantakse edasi väärtusi, mis viivad meid elus edasi tervete ja rõõmsatena – olles teadlik sellest, kes ma olen ja mida tehes ma olen õnnelik. LoovHA  fookuses on seminaride ja suvekoolide korraldamine koolijuhtidele, õpetajatele ja lapsevanematele, kus tutvustame nende haridusasutuste tegevusi, kes on eeskujuks loovate õppemeetoditega, kooli ja kogukonna koostööga ning õpetajate eneseväestamisega. 

Tutvu meie tegemistega: loovharidus.ee ja fb aadressil lehel "Loovus on praktikas" (https://www.facebook.com/loovuspraktikas/?fref=ts).

Kui tunned, et meie tegevused lähevad Sulle korda ja soovid meie tegemisi meedias kajastada, siis võta palun meiega ühendust e-postiaadressil helen@loovharidus.ee

 

 

 

i

Täname! Sa oled vabatahtlikuna kirjas.

Täname! Sinu e-mail on edukalt saadetud!
Palun vaata üle järgnevad vead

Pühendusega e-kaart

Artiklid