Arvamusfestival: „Anname ideid ja arendame Eesti arvamuskultuuri!“

Arvamusfestival: „Anname ideid ja arendame Eesti arvamuskultuuri!“

Kuidas su annetus aitab? »

19 annetust 1 289.26 / 3 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Iga aasta augustikuus loob Arvamusfestival Paide vallimäele inspireeriva kohtumispaiga, kuhu on oodatud kõik Eesti elust huvitatud eestimaalased.

Arvamusfestival soovib teadvustada, et iga inimene on Eesti jaoks oluline ja igaüks saab luua tähendusrikkaid muutusi. Selleks peab oskama kuulata ja argumenteerida. Just neid oskusi soovib Arvamusfestival inspiratsiooni ja huvitavate ideede andmise kõrval kujundada.

Kolmel aastal oleme Arvamusfestivalil näinud, et arvamusi on võimalik vahetada argumendi põhjal ja vestluspartnerit austades. Oleme saanud kogemuse, et inimesed on valmis avaldama eri teemadel seisukohti oma nime alt, mitte anonüümselt.

Selleks, et arutelud oleks korraldatud eesmärgipäraselt ja sisukalt, koolitame Arvamusfestivali arutelude moderaatoreid. Selle jaoks soovime Sinu abiga koguda 3000 eurot, mille investeerime arutelujuhtidele vajalike oskuste arendamisse. Arvamusfestivali eelarve on vahemikus 85–100 000 eurot.

Arvamusfestivali organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

http://www.arvamusfestival.ee
http://www.facebook.com/Arvamusfestival

1 289.26 / 3 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid