Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 826 116 €
Annetajatelt 1 922 772 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Tagasi Kooli: aita klassi ette tuua inspireerivad eeskujud ja eksperdid!

Tagasi Kooli: aita klassi ette tuua inspireerivad eeskujud ja eksperdid!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
705.00 €
8 annetust
4 500.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Milline on tuleviku kool? Vähemalt osa sellest toimub üle interneti. Teeme koos nii, et kasutame juba täna tehnoloogiat kasulikult ära ja toome YouTube'i otseülekandes õpilased kokku erinevate ekspertidega ja räägime e-külalistunnis interneti turvalisusest, karjäärivõimalustest, leiutamisest jpm. 

Sinu annetuse toel toome õpilasteni inspireeriva külalisõpetaja, kes annab praktiliste näidetega e-külalistunni aktuaalsetel teemadel. Tunnid toimuvad YouTube'i otseülekandena ja neist saavad võrdselt osa võtta kõik Eesti õpilased. Õpetajad saavad e-külalistundidest abi aktuaalsete teemade käsitlemisel. Oleme lisaks e-tunnile selle jaoks ette valmistanud töölehed, mille abil õpilastega otseülekande lõppedes teemaga edasi tegeleda.
Juba toimunud e-tunde saab järele vaadata Tagasi Kooli YouTube’i kanalil

Ühe e-külalistunni tegemiseks vajame 450 eurot, mille abil tagame õpilastele kvaliteetsed otseülekanded ja õpetajatele praktilised õppematerjalid. Iga annetus loeb, sest kui 450 eurot saab täis, teeme tunni ära.

E-külalistunnid tõstavad õpilaste motivatsiooni õppida

Juba toimunud e-külalistundidest on otseülekandes osa võetud rohkem kui 200 000 korda, need on õpilased 1.-12. klassidest 80%-st koolidest. Õpetajate hinnangul aitavad e-külalistunnid õpilastel saada vastuseid enda jaoks olulistele küsimustele. Lisaks aktiveerime nii õpilasi, keda on raske tavaõppetöösse kaasata. Õpetajad ise saavad abi aktuaalsete teemade käsitlemisel ning uusi õppemeetodeid.

Külalistunnid aitavad tuua praktilise elu kooli.

Koostööplatvorm Tagasi Kooli innustab õpilasi õppima, ennast arendama ja tegema eluks vajalikke teadlikke valikuid koostöös õpetajate, praktikute ja paljude teiste partneritega.

Selleks tegutseb Tagasi Kooli missiooniga arendada veebipõhist keskkonda näost näkku ja online külalistundide, õppekäikude ning töö- ja tudengivarjutamiste kokkuleppimiseks ja korraldab e-tunde. Loe rohkem Tagasi Kooli kodulehelt

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid