Heateo Sihtasutus: „Aitame headel ideedel kasvada!“

Heateo Sihtasutus: „Aitame headel ideedel kasvada!“

Kuidas su annetus aitab? »

44 annetust 4 129.69 / 5 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Heateo Sihtasutus on ühiskondlike algatuste kasvulava. Aitame olulist muutust loovatel kodanikualgatustel areneda tegusateks organisatsioonideks ning juba tegutsevatel organisatsioonidel kasvada, et nad jõuaksid rohkemate abivajajateni. Koostöös erinevate valdkondade ekspertidega toetame igat organisatsiooni strateegilistes tegevustes nagu näiteks juhtimine, teenuste arendus, rahastus ja kommunikatsioon.

Praegu kasvavad Heateo juures noorte riskikäitumist ennetav spordil põhinev programm SPIN ja koolikiusamise vastu võitlev programm Kiusamisvaba Kool. Varem oleme käivitanud mõjukaid organisatsioone nagu näiteks Terve Eesti Sihtasutus, Noored Kooli ja Uuskasutuskeskus.

Sinu toetusega saame laiendada oma arendustegevust tuues Eestisse maailma parimad praktikad, viies läbi rohkem koolitusi ja töötubasid ning suurendades teadlikkust ühiskonnaalgatustesse panustamise olulisusest nii inimeste kui ettevõtete seas.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.heategu.ee
https://www.facebook.com/heategu

4 129.69 / 5 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid