Spämm toast välja!

Spämm toast välja!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 1 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tule tutvu Eesti suurima arengukostöö ja humanitaarabi organisatsiooni Mondo tegemistega. Aita maailmakooli veebipesa puhastamise ja maailmahariduslike materjalide kaardistamisega!

Maailmakooli andmekontrollija ülesandeks oleks teha väikene (aga vajalik!) emailide kontroll. Nimelt on Maailmakooli uudiskirja on sisse pugenud võlts-emailid, kes on pahalastest spämmerid. Andmekontrollija ülesandeks oleks kustutada need mittevajalikud emailid, et meie näeksime õiget statistikat ning et maailmakool.ee veebipesa oleks puhas ja korras. Lisaks on Mondos aastate jooksul välja antud mitmeid maailmahariduslikke materjale, mis vajaksid süstematiseerimist.

Töö võiks tehtud saada suve jooksul, täpsemad kuupäevad saame omavahel kokku leppida. Toimetamist jagub ühele või kahele inimesele mõneks päevaks. Kohtumispaigaks Mondo kontor Telliskivi Loomelinnakus, Tallinnas. 

Pakume omalt poolt võimalust saada rohkem teada arengukoostööst, humanitaarabist ja maailmaharidusest, mis on kõik suured sõnad, aga Mondo poolt väga konkreetse sisuga täidetud.

Paljudest meie varasematest lühiajalistest vabatahtlikest on mitmel puhul saanud pikemaajalised vabatahtlikud mõnes meie koostööriigis ja mõnedest on saanud isegi mondokad. Tule, saame tuttavaks!
 

Artiklid