Tule paku külalisõpetamise veebikoduks võimas lahendus!

Tule paku külalisõpetamise veebikoduks võimas lahendus!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse vabatahtlikke
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Otsime arendajate ja/või kasutajamugavuse (UI Design) meeskonda, kellega koos luua pakkumiskutse Tagasi Kooli infosüsteemi arendamiseks, et külalisõpetajad ja õpetajad saaksid koos lihtsalt haridust päriseluliseks muuta.

Mida muud teha ühe IT ettevõtte suvepäevadel või meeskonna motivatsiooniüritusel kui lahendada probleeme haridusmaastikul ja pakkuda välja ulmelisena näivaid ideid, mis tegelikult töötavad?! Just sellist meeskonda vabatahtlikke otsib MTÜ Tagasi Kooli, mis seisab praegu infosüsteemi arendamise ees.

Tagasi Kooli tegutseb selle nimel, et Eesti haridus oleks päriselulisem ja seda külalisõpetajate toel, kes jagavad õpilastele oma elukogemusi. Täna leiavad õpetajad ja külalisõpetajad üksteist Tagasi Kooli loodud tasuta infosüsteemis, mis vajab aga hädasti värskendust. Infosüsteemile on PWC teinud eelanalüüsi.

Otsimegi abi meeskonnalt, kellega koos eelanalüüsi tulemused läbi arutada ja töötada välja uus nägemus, milline õpetajate ja külalisõpetajate kohtumispaik veebis olla võiks. Näiteks, kas see võiks olla osa eesti.ee või e-Kooli portaalist, kus külalisõpetajana haridusse panustamine on igaühe jaoks tavapärane? Või peaks õpetajad ja külalisõpetajad üksteist leidma hoopis LinkedIni või Facebooki sarnastes keskkondades?

See ülesanne võiks sobida IT ettevõttele, kes tahab panustada hariduse päriselulisemaks muutmisesse. Näeme, et lahenduse võiks pakkuda ühe tööpäeva jooksul, näiteks häkatonil, kus päev algab probleemi püstitusega ja lõppeb lahenduste pakkumisega. Võta meiega ühendust, anname meeskonnale lähteülesande ja muudame koos Eesti haridust!

Artiklid