Kingi mälestused, mis jäävad!

Kingi mälestused, mis jäävad!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 3 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Mahlasummer on traditsioonidega perepäev Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi lastele ning nende lähedastele. Minu Unistuste Päev aitab Mahlasummerit korraldada juba kolmandat aastat järjest.

Üritus toimub laupäeval, 07. juulil kl 11-15 kaunis Seli mõisas Raplamaal. Päeva on pikitud mitmeid toredaid tegevusi, rohkelt naerukilkeid ning lihtsalt mõnusat olemist. Ootame sinna appi foto-ja videohuvilisi. 

Piisab, kui sul on hea silm eriliste hetkede tabamiseks, tunned fotograafia ning video tegemise ABC-d ja omad head varustust kvaliteetse tulemuse saavutamiseks. Ole valmis pildistama ning filmima nii sise- kui välitingimustes. Fotosid ja valminud videot ootame hiljemalt kahe nädala jooksul pärast sündmuse toimumist.

Minu Unistuste Päev aitab ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua lastele ning nende lähedastele rõõmu, positiivseid elamusi ja hingejõudu raskustega toimetulekuks. Ka Sinul on võimalus kinkida nendele peredele midagi väga erilist- kingi mälestused, mis jäävad!

 

Artiklid