Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 595 029 €
Annetajatelt 2 600 887 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
32 208.81 €
1107 annetust
40 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Heategevusfond Minu Unistuste Päev on vabatahtlike tegevusel ning ettevõtete ja eraisikute annetustel tegutsev sihtasutus. Fondi eesmärk on pakkuda raskelt või krooniliselt haigetele lastele ning nende lähedastele emotsionaalset tuge – rõõmu, positiivseid elamusi ja hingejõudu, mis aitavad kurnaval haigusteekonnal toime tulla. Minu Unistuste Päeval täitus käesoleval suvel juba kümnes tegevusaasta, sest fond on loodud 2011. aastal.

Minu Unistuste Päevas tegutseme selle nimel, et iga tõsiselt haige laps saaks tunda rõõmu oma lapsepõlvest ja kogeda positiivseid emotsioone, mis toetavad tema ravi ning haigusega kaasnevaid üleelamisi. Fondis tegutseb ligi 100 innukat vabatahtlikku, kes korraldavad meie sihtrühma lastele koos peredega toredaid ja harivaid unistuste sündmusi. Teeme koostööd Eesti suurimate haiglatega ning mitmete patsientide ühingutega üle Eesti. Minu Unistuste Päeva põhifookus on personaalsetel unistuste päevadel, mille raames korraldame arstide poolt nomineeritud lastele nende unistustest ja soovidest lähtuva päeva, mis on täis kõige paremaid emotsioone, toredaid üllatusi ning erilisi hetki. Lisaks korraldame grupiüritusi nii haiglates kui väljaspool haiglat, mis aitavad tõsiselt haige lapse peredel oma igapäevarutiinist välja tulla, suhelda teiste sarnases olukorras olevate inimestega ja tunda rõõmu ühiselt koosveedetud ajast. Aitame uskuda ja unistada ning unistustel täituda!

Ma Armastan Aidata annetuskeskkonnas kogutud toetusega saame korraldada personaalseid unistuste päevi, suuri grupiüritusi väljaspool haiglat ehk perepäevi ning viia haiglatesse tegevusvahendeid, et rõõmustada ka haiglaravil olevaid lapsi.

  • Näiteks kahe püsiannetaja igakuise 10 eurose panusega aastas saame viia haiglatesse kunstitarbeid.
  • Ühe püsiannetaja igakuise 5 eurose panusega aastas saame personaalse unistuste päeva raames korraldada lapsele meelepärase lõunasöögi elamuse pitsarestoranis.
  • Või ühe püsiannetaja igakuise 25 eurose annetusega aastas saame tasuda perepäeva raames videograafile ilusate hetkede jäädvustamise eest.

www.minuunistustepaev.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Inspireeriv Päev Noorus SPA Hotellis

18.02.2020

Uuringud on tõestanud, et raskelt haigete laste vanemad kogevad stressi, mis on võrreldav sõjategevustes osalemisega. Selleks, et kasvõi natukene aidata neil seda koormust leevendada, korraldasime Ida-Virumaa vanematele esimest korda inspiratsioonipäeva. Jõudsime ühisele arvamusele, et mõnusa meeleolu loomisele ja lõõgastumisele aitab kindlasti kaasa kaunis ümbruskond. Nii sai valitud korralduspaigaks Noorus Spa Hotell, mis asub mererannast vaid paari meetri kaugusel. Mereõhk ja männid lõid tõesti suurepäraselt rahustava õhkkonna.

Loeng: mis on stress ja kuidas sellega toime tulla 

Päeva esimene pool algas psühholoog Jelizaveta Dulbergi loenguga stressist, mille käigus said vanemad täpsemalt teada, mis on stress ning kuidas sellega toime tulla. Igaüks sai ka oma stressinäitajat mõõta. Kõik osalejad lõid aktiivselt ning avatult kaasa: üksteisega jagati julgelt teadmisi ja kogemusi, esitati palju küsimusi ning lahendati erinevaid ülesandeid. Loeng oli väga kasulik ning õpetlik. Suur tänu, Jelizaveta! Kohvipausi ajal sai arutleda loengu teemadel ning oma arvamust ja kogemusi jagada. 

Vahva jõulupärja meisterdamine 

Pealelõunal algas teine osa – aromaatse jõulupärja meisterdamine. Vaatamata sellele, et näidis oli kõigil üks ja sama, olid tulemused väga erinevad ning omapärased. Oli lõbus! Vanemad tänasid vabatahtlikke väga vahva ja inspiratsioonirohke päeva eest, mis oli täis emotsioone ning lusti. Osalejad palusid ka edaspidi rohkem selliseid üritusi korraldada.

Tagasi