Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 623 739 €
Annetajatelt 2 629 597 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
32 623.81 €
1127 annetust
40 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Heategevusfond Minu Unistuste Päev on vabatahtlike tegevusel ning ettevõtete ja eraisikute annetustel tegutsev sihtasutus. Fondi eesmärk on pakkuda raskelt või krooniliselt haigetele lastele ning nende lähedastele emotsionaalset tuge – rõõmu, positiivseid elamusi ja hingejõudu, mis aitavad kurnaval haigusteekonnal toime tulla. Minu Unistuste Päeval täitus käesoleval suvel juba kümnes tegevusaasta, sest fond on loodud 2011. aastal.

Minu Unistuste Päevas tegutseme selle nimel, et iga tõsiselt haige laps saaks tunda rõõmu oma lapsepõlvest ja kogeda positiivseid emotsioone, mis toetavad tema ravi ning haigusega kaasnevaid üleelamisi. Fondis tegutseb ligi 100 innukat vabatahtlikku, kes korraldavad meie sihtrühma lastele koos peredega toredaid ja harivaid unistuste sündmusi. Teeme koostööd Eesti suurimate haiglatega ning mitmete patsientide ühingutega üle Eesti. Minu Unistuste Päeva põhifookus on personaalsetel unistuste päevadel, mille raames korraldame arstide poolt nomineeritud lastele nende unistustest ja soovidest lähtuva päeva, mis on täis kõige paremaid emotsioone, toredaid üllatusi ning erilisi hetki. Lisaks korraldame grupiüritusi nii haiglates kui väljaspool haiglat, mis aitavad tõsiselt haige lapse peredel oma igapäevarutiinist välja tulla, suhelda teiste sarnases olukorras olevate inimestega ja tunda rõõmu ühiselt koosveedetud ajast. Aitame uskuda ja unistada ning unistustel täituda!

Ma Armastan Aidata annetuskeskkonnas kogutud toetusega saame korraldada personaalseid unistuste päevi, suuri grupiüritusi väljaspool haiglat ehk perepäevi ning viia haiglatesse tegevusvahendeid, et rõõmustada ka haiglaravil olevaid lapsi.

  • Näiteks kahe püsiannetaja igakuise 10 eurose panusega aastas saame viia haiglatesse kunstitarbeid.
  • Ühe püsiannetaja igakuise 5 eurose panusega aastas saame personaalse unistuste päeva raames korraldada lapsele meelepärase lõunasöögi elamuse pitsarestoranis.
  • Või ühe püsiannetaja igakuise 25 eurose annetusega aastas saame tasuda perepäeva raames videograafile ilusate hetkede jäädvustamise eest.

www.minuunistustepaev.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Aita unistustel täituda, tule PÜSIANNETAJAKS!

18.11.2021

Annetamistalgutel, mis toimuvad tänavu 30. novembril, kutsub Minu Unistuste Päev kõiki eraisikuid ja ettevõtteid hakkama fondi püsiannetajaks, sest unistuste täitumisel on positiivne tervendav jõud.

Sel aastal on meil Annetamistalgutel kaks suurt eesmärki: soovime kasvatada eraisikutest püsiannetajate hulka 500 inimeseni ning koguda ettevõtete annetustena 10 000 eurot.

Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi räägib: „Ajad on keerulised ning jooksva aasta miinus on hetkel üle 35 000 euro. Oleme pidanud kasutusele võtma varasemate aastate reservid. Koroonakriisis on paljud inimesed saanud oma nahal tunda kui oluliselt mõjutab igapäevast toimetulekut vaimne tervis ja tasakaal. Raskelt haiged lapsed ning vanemad elavad aga pidevas stressiolukorras, kus lisaks koroonale ja muudele igapäevastele väljakutsetele on suur mure lapse tervise pärast. Nad vajavad emotsionaalset tuge, et eluraskustega toime tulla.“

Meil on hetkel 92 eraisikust püsiannetajat ning soovime, et Annetamistalgutega kasvaks see number vähemalt 500-ni. Kui igaüks panustab igal kuul natuke, saab sellest aasta peale kokku juba päris suur summa. Aita meil täita raskelt haigete laste unistusi, sest Sinu annetusest sõltub otseselt, kas saame oma tegevust jätkata senisel kujul.

Hea ettevõte! Tule Minu Unistuste Päeva püsiannetajaks ja liitu paljude teiste ettevõtetega, kes toetavad haigete laste unistuste täitumist nii rahaliselt kui oma toodete ja teenustega. Sel aastal on meil eesmärk koguda Annetamistalgutega 10 000 eurot. Tarbetute jõulukinkide ja suurte pidude asemel suuna see raha raskelt haigete laste unistuste täitumisse. Nii saate koos oma kollektiivi, koostööpartnerite ja klientidega osa headusest, mida aitate üheskoos luua. See headuse tunne aitab tegelikult emotsionaalselt tervendada kõiki osalisi, ka teid ennast ja seda on praegusel ajal paljudele vaja.

Anname üheskoos unistustele tiivad ja kingime väärtuslikke hetki, mis jäävad!

Heategevusfond Minu Unistuste Päev aitab ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Meie missioon on pakkuda emotsionaalset tuge lastele, kes võitlevad oma elu ja tervise eest ning nende lähedastele, kes on hindamatuks toeks oma vapratele kangelastele. Käesoleval suvel täitus fondil kümnes tegevusaasta.

Tagasi