Sotsiaalmeedia spetsialist, tule toeta uute elude algust!

Sotsiaalmeedia spetsialist, tule toeta uute elude algust!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 1 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kui oled sotsiaalmeedia fänn ja omad kogemust sotsiaalmeedia maailmas, siis ootame Sind ulatama abikätt meie Facebooki lehe turgutamisel ning uue põneva sisu loomisel.

Vahva oleks kui saaksid alustada hiljemalt augusti alguses ca 3 tundi nädalas. Kui oled meiega lähemalt tuttavaks saanud, siis lubame sul otsustada ja vastutada ning võtta Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi sotsiaalmeedia täielikult enda kätesse. Kohtume kord kuus, et teha plaane ning et kõik vajalik info saaks vahetatud, kuid igapäevaselt oled kontaktis toetusfondi tegevjuhiga.

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond (end. Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond SA) asutati 2000. aastal. Toetame sünnitusosakondi üle Eesti vajalike innovaatiliste seadmete soetamisel ning personalile uuenduslike ja väga vajalike koolituste võimaldamisel. Samuti investeeritakse erinevatesse vajalikesse tugitegevustesse, mis aitavad kaasa valdkonna arengule.

Meie eesmärgiks on luua kogu Eestit hõlmav sünnitushaiglate võrgustik, kus igal pool on võimalik tunda end ühtmoodi turvaliselt. Tule aita meil seda eesmärki ellu viia!

Artiklid