Haara kaasa inimesed ja teeme Eestiga maailmale kingituse!

Haara kaasa inimesed ja teeme Eestiga maailmale kingituse!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 4 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

15. septembril toimub Teeme Ära Maailmakoristuspäev, mil koristame Eesti taas puhtaks. Maailmakoristuspäev (World Cleanup Day) on globaalne kodanikualgatus, mille raames asuvad ühel ja samal päeval oma riiki koristama inimesed ligi 150 riigis (sh Eestis). See on suurim eestlaste poolt korraldatav üritus maailmas läbi aegade! Anna oma panus siin Eestis!

Kutsume endale appi imelisi inimesi, kes aitavad meil leida täiendavaid rahalisi vahendeid Maailmakoristuspäeva elluviimiseks Eestis!

  • Me tõõtame iga päev selle nimel, et leida Maailmakoristuspäevale partnereid ja toetajaid. Juba on liitunud ning liitumas hulk heasoovlikke ettevõtteid ja organisatsioone, kes toetavad ettevõtmist toodete-teenuste, kommunikatsiooniga. Vajame oma tegevuste planeerimiseks, tiimi kulude katmiseks ning ka osade teenuste kasutamiseks täiendavaid rahalisi ressursse. Sul on lai kontaktide võrgustik, oskad hästi oma mõtteid sõnastada, teisi veenda ning kaasa haarata? Koristuspäeva idee on sulle südamelähedane? Tule meie tiimi vabatahtlikuks fundraiser'iks.
     
  • Fundraiser'i panust on tarvis iseäranis projekti praeguses faasis. See tähendab, et vajame su panust nii ruttu kui võimalik - mai-juuni jooksu. Tugi on teretulnud ka hiljem, kuid iseäranis palju abi on meile just kiirest abist. Loodame, et leiad juba lähinädalatel aega panustada 5-6 tundi nädalas.

Miks?

1. Kuigi vabatahtlikkuses ja partnerluses on tohutu jõud, aitad sa lisarahastuse hankimisega võga tugevalt kaasa Maailmakoristuspäeva õnnestumisele Eestis.
2. Sul on võimalik kohtuda väga kirglike ja põnevate inimestega, panna proovile oma veenmis- ja argumenteerimisoskused. 
3. Sul avaneb võimalus olla osa eeldatavasti maailma suurimast eestlaste poolt korraldatavast ettevõtmisest ning kogeda töötamist globaalse ja Eesti koristuspäeva peastaabis, mis on 15. septembril "maailma naba". 
4. Meie (ja Eestimaa loodus) oleme sulle piiritult tänulikud.

Koristuspäeva eestvedaja on Raimo Matvere.

Artiklid