Teeme koos koristuspäeva info vene keeles arusaadavaks!

Teeme koos koristuspäeva info vene keeles arusaadavaks!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 2 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

15. septembril toimub Teeme Ära Maailmakoristuspäev, mil koristame Eesti taas puhtaks. Maailmakoristuspäev (World Cleanup Day) on globaalne kodanikualgatus, mille raames asuvad ühel ja samal päeval oma riiki koristama inimesed ligi 150 riigis (sh Eestis). See on suurim eestlaste poolt korraldatav üritus maailmas läbi aegade. Anna oma panus siin Eestis! 

Maailmakoristuspäeva ettevalmistuste käigus valmis meil veebileht, kaardistamise juhendid ning tulemas on veel hulk tekste, reklaame, infomaterjale jms. Soovime olla lihtsasti arusaadavad ka Eestimaal elavatele inimestele, kelle peamine suhtluskeel on vene keel. Kui oled valmis meid tõlkimisega aitama, oled oodatud panustama ajavahemikus mai-september 2018.

Tõlkevajaduste maht on erinev, rohkem abi vajame mais-juunis ja siis uuesti taas augustis-septembris. Iseäranis õnnelikud oleme siis, kui saad meid aidata u  8-9 tundi kuus.

Miks meiega liituda?

1. Aitad kaasa Maailmakoristuspäeva õnnestumisele Eestis - mida suurem hulk inimesi koristuspäevast kuuleb ja aru saab, seda paremini üritus õnnestub.. 
2. Sul on võimalik toetada oma tegevusega kogukondade-ülest ühistegevust. 
3. Sul avaneb võimalus olla osa eeldatavasti maailma suurimast eestlaste poolt korraldatavast ettevõtmisest ning kogeda töötamist globaalse ja Eesti koristuspäeva peastaabis, mis on 15. septembril "maailma naba". 
4. Meie (ja Eestimaa loodus) oleme sulle piiritult tänulikud.

Koristuspäeva eestvedaja on Raimo Matvere!

Artiklid