MTÜ Käpp ja Käsi: vanglas viibivad inimesed treenivad kodutuid koeri

MTÜ Käpp ja Käsi: vanglas viibivad inimesed treenivad kodutuid koeri

Kuidas su annetus aitab? »

7 annetust 165.00 / 10 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Käpp ja Käsi viib kokku kaks keerulise eluteega gruppi – vanglates viibivad inimesed ja varjupaiga koerad. Tulemuseks on eelarvamusteta ja hindamatu side, mis õpetab looma usaldust.

8 nädala jooksul õpetavad osalejad koertele treeneri juhendamisel turvalist koostööd ja uusi oskuseid. Selle käigus õpivad nad oma eluvalikuid uuele kogemusele tuginedes ümber mõtestama. Treenitud varjupaiga koerad leiavad endale kergemini uue püsikodu ning osalejad saavad kogemuse, et nemad võivad kellegi teise elu positiivselt mõjutada.

Annetuste toel tasustame treenerite ja psühholoogide tööd, soetame treeninguteks koerte maiuseid ning maksame tasu projektijuhile, kes kogu tegevust koordineerib ning selle kvaliteedil silma peal hoiab.

Oleme programmi ellu viinud 5 korda Tallinnas ja Tartus ning tulemused on olnud paljulubavad. Meid innustab osalejate üdini positiivne tagasiside.

5 euroga aitad soetada 2 treeningu jaoks koerte maiuseid.
25 euroga aitad läbi viia tunnise koerte grupitreeningu või eneseanalüüsi vestlusringi.

Iga inimene vajab positiivseid kogemusi ja iga koer armastavat kodu. Eesti vanglates viibivad inimesed treenivad varjupaigakoeri ning õpivad seeläbi iseenda käitumist ja valikuid paremini analüüsima. https://kappjakasi.voog.com/

165.00 / 10 000.00 €
  • Eraisikute annetused

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid