Tule aita abivajavaid loomi, liitudes selleks Eesti Loomakaitse Seltsiga!

Tule aita abivajavaid loomi, liitudes selleks Eesti Loomakaitse Seltsiga!

How does your donation help? »

Calling for volunteers!
Project already completed. Thanks to all who contributed!

How does your donation help?

How does your donation help?

Ootame oma organisatsiooni inimesi üle Eesti, kes soovivad ja püüavad maailma paremaks muuta. Sobid meie hulka ideaalselt kui oled oma tegevustes järjekindel, proovid abistada nõrgemaid ja soovid ühiskonna suhtumist loomadesse paremaks muuta.

Hädajuhtumite kontrollija vabatahtlikud on meie seas just need, kes julgevad minna kohapeale, et suhelda looma omanikuga ning anda olukorrale adekvaatne hinnang.

Kontrollkäikudel võid käia üksi või koos sõbraga. Sinu “esmaabikarpi” võiks kuuluda viis asja:

  • baasteadmised loomadega seonduvatest probleemidest
  • suhtlusoskus, et koguda infot naabritelt või loomaomanikult
  • hea pingetaluvus
  • auto
  • kaamera

Kontrollija teeb vabatahtliku tööd vabatahtlikult ja enda vabast ajast, heast tahtest. Ideaalis on alati parem, kui saame juhtumit kontrollida paari päeva jooksul, kiirematel juhtudel samal päeval, aga oleme arvestanud, et kontrollija läheb esimesel võimalusel.

Enne vabatahtliku töö alustamist saadetakse vabatahtlikule juhendid ja seadused, määrused millega vaja tutvuda. Koolituse läbimist ei ole. Vajadusel aga selgitab kontrollkäikude läbiviimist ja annab nõu meie vabatahtlike koordinaator.

Vabatahtlikul on võimalus osaleda Eesti Loomakaitse Seltsi üritustel ja koolitustel ning harida ennast erinevatel loomakaitse valdkonda puudutavatel teemadel.

Articles