Ma Armastan Aidata

Tahaksid kriisiajal aidata, aga ei tea kuidas?

Taasavasime eriannetuste veebilehe, kus saad omalt poolt toetada organisatsioone, mis tegelevad praegu eriti haavatavas seisus olevate inimeste toetamisega.

 

Tutvu projektidega

 

Viiruse jätkuva leviku tõttu on palju probleeme, mida allolevad organisatsioonid ja projektid aitavad aktiivselt lahendada – tutvu nendega lähemalt. Ka Sina saad aidata. Kui aga tunned, et vajaksid ise nende organisatsioonide abi, võta nendega otse ühendust. Hoia ja ole hoitud!

Kuidas saad aidata?

  • Annetades raha

    Sinu annetus, olgu kui tahes suur või väike, on nende organisatsioonide jaoks suure tähendusega.

  • Jagades infot

    Et saaksime aidata rohkem abivajajaid, on suureks abiks, kui aitad levitada infot selle annetuslehe või siinse konkreetse projekti kohta. Koos viime häid muutusi ellu!

  • Koos oleme juba kogunud 9 804 €

    Suur aitäh!

Wallet

Iga viies Eesti elanik elab suhtelises vaesuses. Seda on liiga palju ja just need inimesed on praegu eriti haavatavas seisus. Toidupanga andmetel on toiduabi vajajate hulk kriisi jooksul suurenenud 60%.

Wallet

Enamik Eesti põhikooliõpilastest on pidanud olema ligi poole senisest õppeaastast distantsõppel. See tähendab suurt väljakutset nii õpilastele endile, nende vanematele kui ka õpetajatele.

Wallet

Teadmatus edasise suhtes ja ärev aeg mõjutavad meie vaimset tervist. Märtsis läbi viidud uuringu kohaselt esineb lausa igal kolmandal eestimaalasel depressiooni või muu meeleoluhäire tunnuseid.

Wallet

Viimastel kuudel on kliinikutes aina enam koroonapositiivseid sünnitajad, kes peavad viibima isolatsioonipalatis. Sellisel õrnal ajal on eriti oluline tagada nende heaolu ja turvalised suhtlusvõimalused.

Millist projekti sooviksid Sina aidata?

Toidupank: aita anda toiduabi vaesuses elavatele inimestele
Toidupank: aita anda toiduabi vaesuses elavatele inimestele

56 annetust 2 182.06 € / 50 000.00 €

Annetan
swedbank logo
heateo logo