Skip to main content
Alates 2008 oleme koos kogunud: 0
Annetajatelt 0
Swedbankilt 0
Liigu tagasi
Annetused 0

Helge Kool: toetame üheskoos õpilaste vaimset heaolu väikekoolides

Lapsed
Haridus
Vaimne tervis

Helge Kool MTÜ

0%
Kogutud 0 €
Eesmärk 2 500 €
Anneta
Ühekordne annetus Püsiannetus

The maximum donation amount is 7000 €

Isikukood on vajalik tulumaksusoodustuse rakendamiseks
* Tehtud annetus ei kuulu tagastamisele
Isikukood on vajalik tulumaksusoodustuse rakendamiseks

Eesti koolinoorte vaimse tervise probleemid näitavad kasvutrendi. Üle 60% 15-aastatest tüdrukutest kogevad depressiivseid episoode ja pea 42% poistest magavad alla soovitud määra. Teismelisena lahendamata jäänud vaimse tervise probleemid kipuvad elu jooksul süvenema.

Eesti väikekoolide võimalused õpilaste heaolu toetamiseks on piiratud. Tugispetsialistid töötavad sageli mitmes koolis korraga ja õpilaste jälgimiseks napib neil aega ning vahendeid.

Helge Kooli rakendus annab koolile täpse ülevaate õpilaste muredest. See võimaldab koolil:

  • viia õpilaste seas läbi piiramatul arvul heaoluküsitlusi, et anonüümselt heaolu hinnata ja vajadusel abi küsida
  • saada reaalajas andmeid klasside ja kogu kooli heaolu kohta ning planeerida sekkumisi teadlikult.

500 euro toel saab üks Eesti väikekool aastase ligipääsu lahendusele, mida nad muidu endale lubada ei saaks. Tulemuseks on ennetuspõhine lähenemine, kus koolinoorte võimalikud probleemid avastatakse ja lahendatakse enne nende süvenemist. Iga 500 euro täitumisel avaneb järgmisele koolile võimalus Helge lahenduse kasutamiseks ja oma õpilaste heaolu eest seismiseks.

Vaata lisaks: Helge Kooli koduleht

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

 

 

Helge Kool MTÜ

Helge Kool MTÜ on haridustehnoloogia vabaühendus, mis toetab koolinoorte heaolu digilahenduste abil, et märgata ja aidata abivajajaid õigeaegselt.

MTÜ Helge Kool

Reg.kood 80114427

Kaarna tn 27a 12916 Tallinn

Eesti

Annetusalgatused

Tee oma annetusalgatus, et sõprade abiga sellele projektile veelgi laiemat toetust koguda.