Tule paku külalisõpetamise veebikoduks võimas lahendus

Tule paku külalisõpetamise veebikoduks võimas lahendus

Как поможет твое пожертвование? »

Требуются волонтёры
Этот проект уже завершился. Благодарим всех, кто помог!

Как поможет твое пожертвование?

Как поможет твое пожертвование?

Mida muud teha ühe IT ettevõtte suvepäevadel või meeskonna motivatsiooniüritusel kui lahendada probleeme haridusmaastikul ja pakkuda välja ulmelisena näivaid ideid, mis tegelikult töötavad?! Just sellist meeskonda vabatahtlikke otsib MTÜ Tagasi Kooli, mis seisab praegu infosüsteemi arendamise ees. 

Tagasi Kooli tegutseb selle nimel, et Eesti haridus oleks päriselulisem ja seda külalisõpetajate toel, kes jagavad õpilastele oma elukogemusi. Täna leiavad õpetajad ja külalisõpetajad üksteist Tagasi Kooli loodud tasuta infosüsteemis, mis vajab aga hädasti värskendust. Infosüsteemile on PWC teinud eelanalüüsi. 

Otsimegi abi meeskonnalt, kellega koos eelanalüüsi tulemused läbi arutada ja töötada välja uus nägemus, milline õpetajate ja külalisõpetajate kohtumispaik veebis olla võiks. Näiteks, kas see võiks olla osa eesti.ee või e-Kooli portaalist, kus külalisõpetajana haridusse panustamine on igaühe jaoks tavapärane? Või peaks õpetajad ja külalisõpetajad üksteist leidma hoopis LinkedIni või Facebooki sarnastes keskkondades? 

Статьи