Aita teha Turvakodu korda

Aita teha Turvakodu korda

How does your donation help? »

Calling for volunteers!
Project already completed. Thanks to all who contributed!

How does your donation help?

How does your donation help?

Kirjeldus

Ootame abikäsi Turvakodu remontimisel!

Hetkel on Turvakodus mitmeid ootel remonditöid, mis vajaksid teostamist.

Kahel meie toal on aken eest ära kukkumas. Need tuleks kiiremas korras ära fikseerida. Ühe toa aknale tuleks paigaldada võrk. Nii saaksime soojadel suvepäevadel akent lahti hoida, kartmata, et kiisukesed salaja plehku paneksid.

Meie põhitoa seinad vajavad uut värvi. Vanad seinad on määrdunud ning praegune värv ei ole pestav. Karantiinitoa seinad on aga auklikuks kraabitud. Üheks põhjuseks on piisavas hulgas kraapimisvõimaluste puudumine. Poest ostetud tooted kipuvad kiiresti lagunema ning seetõttu vajame korralikke isetehtud kratsipuid.

Tunneme puudust ka korralikest ronimis- ja turnimisvõimalustest. Jällegi ei piisa poest ostetud variantidest, kuna need ei ole kuigi vastupidavad. Turnimisvõimalused võivad olla nii eraldiseisvad kui ka otse seintele kinnitatavad. Materjalid Turvakodul kahjuks puuduvad.

Üle oleks vaja vaadata ka kraanid ja kraanikausid, mis ei ole korralikult kinnitatud ja kipuvad logisema.

Lisaks ülal väljatoodule leidub ka mitmeid teisi remonditöid. Tule leia endale meelepärane töö ja aita teha Turvakodu korda!

Aeg: Suvi 2018

Asukoht: Kuressaare

Meist

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu on tegutsenud alates 2005. aastast ning proovib vähendada kodutute loomade hulka, otsides neile uusi kodusid. Esialgu hoiti loomakesi vabatahtlike kodudes, kuid alates 2013. aastast on Turvakodu käsutuses ka varjupaigale sobivad ruumid, kus praegusel hetkel resideeruvad enam kui pooled meie hoole all olevatest loomadest. Varjupaiga eesmärgiks on aidata väärkoheldud, hüljatud ja kadunud loomi, andes neile turvalise ajutise varjupaiga ja aidates neil leida uue kodu. Kõik varjupaiga loomad saavad täieliku arstiabi – nad steriliseeritakse, vaktsineeritakse ja tehakse parasiiditõrjet. MTÜ toetab ka kogu ühiskonnas loomade heaolu arendamist ning teeb kõik endast sõltuva loomadega seonduvate murede lahendamiseks. Viimase kolme aasta jooksul on MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu leidnud uue kodu enam kui 500 loomale.

Articles