AITA MEIL AIDATA DESSIT

Projekti Eesti Loomakaitse Selts: Aitame üheskoos Eesti loomi! toetuseks tegi Carol Liaks annetusalgatuse:

AITA MEIL AIDATA DESSIT

Kuidas su annetus aitab? »

47 annetust 350.00 / 370.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Dessi perenaisel on liikumisraskused ja tugev diabeet. Seetõttu ei saanud ta koera eest enam hoolt kanda. Varasemalt tegeles taksipreiliga perenaise poeg, aga kuna poega enam ei ole, jäi perenaine koeraga üksinda ja otsustas, et Dessil on kusagil mujal parem. Nii otsiski ta abi Eesti Loomakaitse Seltsilt.

Dessi on hetkel ELS-i hoiukodus ning ta on läbinud ka esimesed arstlikud visiidid. Selgus tõsiasi, et pikaajalise kehva kvaliteediga toitu tarbimisest on tekkinud päris mitu tõsist vaevust. Siinkohal me ei hakka mõistma hukka Dessi eelmise omaniku käitumist koera suhtes. Heas usus loodame, et enda tervisega kimpus olev vanem naisterahvas andis Dessi kasvatamisel enda võimaluste piires parima.

???? Dessi kogu keha sügeleb ja on põletikus, häbe ja imetid on turses. Arsti poolne hinnang: atoopiline dermatiit. Lisaks vaevavad Dessit väliskõrvapõletik ja pärmseen. Kui Dessi tervis juba korras on, siis vajab ta ka steriliseerimist, et ta ei peaks kunagi muretsema kutsikate pärast, vaid saab rahulikult ainult iseendale keskenduda.

Kuigi Dessi ravi on pikk, on kõik need vaevused ravitavad ja sellepärast palumegi teie kõigi abi aidata meil tasuda Dessi raviarveid.