"Ma armastan aidata" annetuskeskkond - loome koos muutust!

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond on suurim vabaühendusi koondav lehekülg Eestis, kus saad annetada enam kui 40 Eesti võimekale vabaühendusele. Oleme teinud annetamise jõukohaseks kõigile – tee mugavalt annetus, püsiannetus, annetusalgatus või panusta hoopis enda aega. Vali omale südamelähedane organisatsioon ning tee annetus mugavalt pangalingi abil oma pangakontolt otse organisatsiooni kontole samas pangas.

Vabaühendustest annetuskeskkonnas

Annetuskeskkonnas on täna 43 vabaühendust viiest valdkonnast: lapsed, tervis, loomad ja loodushoid, haridus ning tugev ühiskond. Iga organisatsioon on keskkonda hoolikalt valitud jälgides, et tegevus oleks jätkusuutlik ning annetusi kasutatakse projektis kirjeldatud viisil.

Kõik annetuskeskkonda kuuluvad vabaühendused on liitunud “Hea annetuse tavaga”, mis annab Sulle, hea annetaja, kindlustunde, et Sinu annetust kasutatakse tõepoolest abivajajate toetamiseks.

Annetuskeskkond pakub kõigile meiega liitunud organisatsioonidele lisaks annetuste kogumisele võimaluse suhelda oma annetajatega senisest rohkem. Loe inspireerivaid lugusid uudiste alt, et olla kursis värskemate uudistega vabaühenduste tööst läbi nende enda sule.

Mida pakume annetajale?

Esmalt vali endale meelepärane valdkond, mille arenemisele sooviksid kaasa aidata. Seejärel vali organisatsioon ning viis, kuidas tahaksid panustada. Sul on võimalik teha ühekordne annetus, püsiannetus või hoopis annetada oma aega. 

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond pakub ainsana Eestis annetusalgatuse võimalust, mis tähendab, et saad vabalt valitud heategevusorganisatsiooni heaks korraldada kogumisaktsiooni enda sõprade ja pere seas. See on tore võimalus asendada tavapärane sünnipäeva- või jõulukink heateoga, mis võib muuta kellegi elu.

Oma annetuste ajalugu saad vaadata “Minu annetused” valiku alt, kuhu on kuvatud kõik Sinu poolt tehtud toetused. Avalikult kuvatakse ainult seda informatsiooni, milleks oled loa andnud.

Loe ka annetuskeskkonna üldtingimusi ning privaatsusest ja turvalisusest.

Vabaühendustele

Jälgi viimaseid uudiseid meie Facebookist, kus anname teada uue taotlusvooru avanemisest.

Annetuskeskkonnast

Swedbank ja Heateo Sihtasutus panid annetuskeskkonnale “Ma armastan aidata” aluse 2008. aastal, et edendada annetuskultuuri Eestis. Varem Swedbanki internetipangas tegutsenud rakendus on alates 2014. aastast kättesaadav kõigile, kes soovivad panustada Eesti ühiskonna arengusse. Aastate jooksul on keskkonnast toetust saanud ligi 100 Eesti vabaühendust enam kui 4,7 miljoni euro väärtuses. 

Küsimused ja ettepanekud palume saata aadressile: info@armastanaidata.ee.