"Ma armastan aidata" annetuskeskkond - loome koos muutust!

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond on suurim vabaühendusi koondav lehekülg Eestis, kus saad annetada otse 60 Eesti võimekale vabaühendusele. Oleme teinud annetamise jõukohaseks kõigile - tee mugavalt annetus, püsiannetus, annetusalgatus või panusta hoopis enda aega. Veelgi lihtsamaks annetamiseks oleme kaasanud kõik suuremad Eestis tegutsevad pangad. Seega, vali organisatsioon, vajuta "anneta" ning tee annetus mugavalt pangalingi abil oma pangakontolt otse organisatsiooni kontole samas pangas.

Vabaühendustest annetuskeskkonnas
Annetuskeskkonnas on täna 60 võimekat vabaühendust viiest valdkonnast - lapsed, tervis, loomad ja loodushoid, haridus ning tugev ühiskond. Iga organisatsioon on keskkonda hoolikalt valitud jälgides, et tegevus oleks jätkusuutlik ning annetusi kasutatakse projektis kirjeldatud viisil.
Kõik annetuskeskkonda kuuluvad vabaühendused on liitunud ka “Hea annetuse tava” projektiga, mis tagab Sulle, hea annetaja, kindlustunde, et Sinu annetust kasutatakse tõepoolest abivajajate toetamiseks.

"Annetamine on kindlasti emotsionaalne tegevus, kuid alati tasuks läbi mõelda, kas tegemist on ka usaldusväärse organisatsiooniga ning kas annetatud raha kasutatakse otstarbe kohaselt."

Sünni- ja Imetamise Tugiühing

Annetuskeskkond pakub kõigile meiega liitunud organisatsioonidele lisaks annetuste kogumisele võimaluse suhelda oma annetajatega senisest rohkem. Loe inspireerivaid lugusid uudiste alt, kust leiad põnevad arvamusavaldused või hoia silma peal blogipostitustel, et olla kursis värskemate uudistega vabaühenduste tööst läbi nende enda sule.
 

Mida pakume annetajale?
Vali endale esmalt meelepärane valdkond, mille edenemist Eestis sooviksid edendada. Seejärel vali organisatsioon ning viis, kuidas tahaksid panustada. Sul on võimalik teha ühekordne annetus, püsiannetus või hoopis annetada oma aega. 

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond pakub ainsana Eestis annetusalgatuse võimalust, mis tähendab, et saad vabalt valitud annetuskeskkonna heategevusorganisatsiooni heaks korraldada kogumisaktsiooni enda sõprade ja pere seas. See on tore võimalus asendada tavapärane sünnipäeva- või jõulukink heateoga, mis võib muuta kellegi elu.

Oma annetuste ajalugu saad vaadata “Minu annetused” valiku alt, kuhu on kuvatud kõik Sinu poolt tehtud toetused. Avalikult kuvatakse ainult seda informatsiooni, milleks oled loa andnud.

Loe ka annetuskeskkonna üldtingimusi ning privaatsusest ja turvalisusest.


Vabaühendustele
Jälgi viimaseid uudiseid meie Facebookist, kus anname teada uue taotlusvooru avanemisest.


Annetuskeskkonnast
“Ma armastan aidata” annetuskeskkond loodi 2008. aastal Heateo Sihtasutuse ja Swedbank Eesti poolt, et edendada annetuskultuuri Eestis. Varem Swedbanki internetipangas tegutsenud rakendus on alates 2014. aastast kättesaadav kõigile, kes soovivad panustada Eesti ühiskonna arengusse. Aastate jooksul on keskkonnast toetust saanud ligi 80 Eesti vabaühendust enam kui 2,8 miljoni euro väärtuses. 

Küsimused palume saata aadressile: info@armastanaidata.ee.