Krissu Ükssilm vajab Sinu abi!

Projekti Varjupaikade MTÜ “Aita hoida ja koju jõuda!” toetuseks tegi Relika Rehemets annetusalgatuse:

Krissu Ükssilm vajab Sinu abi!

Kuidas su annetus aitab? »

33 annetust 250.00 / 250.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Krissu on efektne kolmevärviline kassipreili, kes leiti silmatraumaga. Kassike kosub ja ootab kojusaamist Võru loomade varjupaigas.

Krissu sattus varjupaika vigastatuna. Trauma tagajärjel oli tema parem silmamuna silmakoopast väljas ning nekrotiseerunud. Kass vajas kiiremas korras operatsiooni, mille käigus viga saanud silm eemaldati. Nii saigi Krissust üks kena piraadineiu. Ühesilmalise piraadinäo taga aga on peidus hoopis imearmas tegelane. Nüüd, kui järelravi käib, ei sega Krissut puuduv silm teps mitte. Tema elab oma kassielu nii nagu oskab. Ta oskab olla ülipehme ja mõnusalt karvane ning väga, väga leebe. Kuigi ta on elus haiget saanud, ei näita ta oma küüsi, vaid usaldab inimest üdini ja loodab inimeste abile, et ta uude koju aidatakse.

Enne, kui Krissu saab uude koju minna, vajab ta veel järelravi ja kosumist, lisaks sterilisatsiooni, kiibistamist ja vaktsineerimist.

Sina saad Krissut aidata, kui aitad meil tasuda tema silmaperatsiooni ja muud tervisesse tehtud investeeringud, mis küündivad 250 euroni.

Ja üks salasoov on Krissul ka - äkki saaks jõuluks koju. Aitame koos, siis lähevad soovid täide!