Nrrrrrrr, enne oli jube valus, aga nüüd ...

Projekti Varjupaikade MTÜ “Aita hoida ja koju jõuda!” toetuseks tegi Anneli Sokolov annetusalgatuse:

Nrrrrrrr, enne oli jube valus, aga nüüd ...

Kuidas su annetus aitab? »

39 annetust 310.00 / 400.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

… saba nagu ei olekski, mõtleb Tuhkatriinu. Enam ei pandud isegi kraed, kuigi kraega pilt oleks uhkem olnud, justkui kuningliku kleidiga, nurrub ta.

Nelja kuune halli karva vigastatud kassipoeg leiti Haljala tee äärest bussipeatusest ja toimetati Virumaa loomade varjupaika. Sealt läks otsemaid sõit kliinikusse, sest ta oli ilmselt auto alla jäänud. Kassike, kes sai veterinaarkliinikus nimeks Tuhkatriinu, on õnnesärgis sündinud, sest vasakul tagajalal oli ulatuslik nahahaav, kubemes verevalumid, nahaliide paigalt nihkunud ja saba elutu. Aga hing oli sees! Lisaks tuvastati röntgenis sisemised luulised vigastused - diagnoos: vaagna mõlemapoolse süleluu mõrad, mis peaksid paranema rahuliku reziimiga. Esmalt õmmeldi haav kinni ning Tuhkatriinu jäeti jälgimisele. Jäi ainult loota, et visa hing veab välja ja tööle hakkavad ka siseorganid, sest kogu väike keha oli ikka väga halvas seisus. Järgmisel päeval tõime Tuhkatriinu varjupaika ja hakkasime teda poputama hea ja paremaga. Ootasime pikisilmi seda kõige tähtsamat – et kõht hakkaks läbi käima. Paari päeva möödudes olime õnnelikud nagu värsked lapsevanemad tite esimese hunniku üle. Et saba liikuvus oli null, siis sai plaani võetud saba amputeerimise operatsioon. Tuhkatriinu pidi tervise nimel oma uhkusest loobuma ja nüüd on ta nunnu sabatupsuga.

Taas on Tuhkatriinu varjupaiga hoole all tervist taastamas. Varjupaik saab avariiohvrist kassi aidata ainult tänu varjupaiga headele abistajatele – loomade saatusest hoolivatele annetajatele. Kõik protseduurid kliinikus ja eritoit varjupaigas läks kokku maksma 400 eurot. Aita Sina ka Tuhkatriinul oodata oma printsi, kelle armsaks seltsiliseks ta saab!