Heategu loomadele on suur asi

Projekti MTÜ Nähtamatud Loomad: Aita lõpetada loomade vangistamine ja tapmine karusnaha saamiseks! toetuseks tegi Kristina Mering annetusalgatuse:

Heategu loomadele on suur asi

Kuidas su annetus aitab? »

5 annetust 35.00 / 500.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Olen Nähtamatuid Loomi nüüdseks kaks ja pool aastat Eestis eest vedanud. See aeg on täis olnud meeletut arengut ja palju edulugusid loomade jaoks. On aga üks valdkond Eestis, mis väga vajab meie tööd ja sekkumist. Eestis peetakse endiselt rebaseid ja naaritsaid, kes loomu poolest on aktiivsed metsloomad, terve elu kitsastes traatpuurides. Me kujutame ette, kuidas selline elu mõjuks meie lemmikutele, koertele ja kassidele. Nüüd vajavad meie abi ka teised loomad, kes ise enda eest seista ei saa. Oleme ühiskonnana kindlasti arenenud sinnamaale, kus selline loomade kohtlemine enamike inimeste arvates ei ole sobilik ja kust oleks aeg edasi minna. Uuringud näitavad, et ca 70% Eesti elanikest toetab karusloomafarmide keelustamist.
Nähtamatutes Loomades töötame iga päev selle nimel, et loomade olukord paraneks. Karusloomade nimel tegutsemine on mu enda elus olnud fookuses viimased kümmekond aastat, nii palju, et kirjutasin sel teemal ka oma sotsioloogia bakalaureusetöö, mis valiti toona parimaks sotsiaalteaduste lõputööks TLÜs. Nähtamatute Loomadega kogusime hiljuti suurima digiallkirjadega petitsiooni karusloomafarmide keelustamiseks, mis Eesti ajaloos õnnestunud koguda on. Detsembris viime selle petitsiooni Riigikogule ja samal ajal jätkame tööd, et seista selle eest, et karusloomade halva kohtlemise lõpetamine ei oleks ainult kampaania, vaid jõuaks reaalselt loomakaitseseaduse pügalatesse kirja.
Sinu annetus aitab meil jätkata efektiivset tööd, et karusloomafarmid Eestis keelustataks ja loomade hea kohtlemine muutuks normiks. Aitäh!