Kass Maia ravi

Projekti Eesti Loomakaitse Selts: Aitame üheskoos Eesti loomi! toetuseks tegi Kristi Esperk annetusalgatuse:

Kass Maia ravi

Kuidas su annetus aitab? »

27 annetust 246.50 / 530.00 €

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Maia on Järvamaa kassikolooniast pärit vanemas eas kass, kes sattus meie hoole alla suurte haavadega tagajalgadel. Leidsime Maiale ruttu hoiukodu, kuid esimesel kliinikuvisiidil jäeti kass kliinikusse sisse ja hoiukodusse ta ei jõudnudki. Esialgsest kokkulepitud kolmest päevast, sai peagi nädal. Maia kaalus vaid 1,7 kilo ja teda ei olnud võimalik isegi pügada, rääkimata medikamentide manustamisest. Lisaks vaevasid Maiat täid ja siseparasiidid ning ka vereproovis olid mõned kõrvalekalded, kuid need, peale pikaagsest ravimata jalahaavade tõttu kerkinud põletikunäitajast, said hoiukodusse minemise hetkeks korda.
Praegu on Maia hoiukodus, kus pererahvas teeb väga tänuväärset tööd manustades talle mitu korda päevas erinevaid ravimeid ja turgutab tema enesetunnet ohtrate paidega. Maia on sõbralik kass, ta on leebe ja paiMAIAs, kuid uus keskkond ja olukord on olnud temalegi stressirohke. Praegu on tabanud teda külmetus, Maia turtsub ja luriseb. Hoiukodu pererahvas hoiab Maiat soojas ja annab talle aega paranemiseks, sest peagi on teda ootamas kordusvisiit.

Maia kliinikuarve on juba praegu üle 300 euro, ees ootab veel steriliseerimine ja suuõõne hooldus. Järvamaal asuvas kassikoloonias on ootamas hoiukodu järjekorras veel mitmeid kasse, seega oleme tänulikud iga annetuse eest, et saaksime nii Maiat kui ka teisi Järvamaa kassikoloonia kasse aidata.