Aita Stellal loobuda tiitlist!

Projekti Varjupaikade MTÜ “Aita hoida ja koju jõuda!” toetuseks tegi Siiri Mängli annetusalgatuse:

Aita Stellal loobuda tiitlist!

Kuidas su annetus aitab? »

27 annetust 182.00 / 350.00 €

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kangelaskoeraema Stella, kes tõi ilmale 10 kutsikat, soovib loobuda sellest tiitlist ja tahab uude koju minna pere lemmikuks.

Stella on pilgu pööranud kaugusesse ja tema pilk ütleb rohkem kui tuhat sõna. Ta on varjupaigas elanud juba üle kolme kuu. Tema pilgus on igatsus – koduigatsus.

Detsembris pöördus meie poole Eesti Loomakaitse Liit abipalvega majutada koeramamma koos 10 kutsikaga. Neil endal ei ole varjupaika ja hetkel ei olnud ühtegi hoiukodu, kes suurele koeraperele oleks saanud peavarju pakkuda. Mammi koos kutsikatega sai hoiule Viljandi loomade varjupaika. Kutsikad liikusid varsti edasi loomakaitseliidu hoiukodusse ja sealt juba üsna ruttu uutesse kodudesse. Suur koeramamma ei ole nii nunnukas kui kutsikad ja nii ta varjupaika ootama jäi. Ootas kuu, ootas teise, ei kippu ega kõppu uuest kodust. Lõpuks palusime koera meile loovutada, et ise asuda selle vankri ette, mis Stella uude koju sõidutab.

Nüüd kuulub koer Varjupaikade MTÜ-le ja sellega me oleme andnud talle lubaduse – me otsime uue kodu, ükskõik kui kaua ka selleks aega ei kulu. Stella ise on paari aastane ja väga leebe ning me oleme kindlad, et kuskil on tema õiged inimesed kelleni ta jõuab.

Me teame ka nippi, mis aitab koeral kiiremini koju saada, sest me oleme juba nii paljudele lemmikutele uued kodud otsinud. Selleks nipiks on, et koerale on tehtud kõik protseduurid (kiibistamine, esmased ja kordusvaktsineerimised, mitmekordsed välis- ja siseparasiiditõrjed) ja samuti ka steriliseerimisoperatsioon, et tal jooksuajal jälle kümmet kutsikat ei oleks.

Me teame ka inimesi, kes sihipäraselt toetavad meie tegevust ja aitavad varjupaigaloomadel koju jõuda. Need olete teie, head annetajad.

Stella ettevalmistus uude koju minekuks läheb maksma 350 eurot. See summa läheb asja ette!

Aitame koos ja tule Sina ka annetajate kampa! Keerulistel aegadel aitab loomade eest hoolitsemine ja neile rõõmu valmistamine hoida enda hingelist tasakaalu. Aitäh!