Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 595 029 €
Annetajatelt 2 600 887 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Aitame Dooral tervise korda saada!
Projekti Eesti Loomakaitse Selts: Aitame üheskoos Eesti loomi! toetuseks tegi Marika Midro annetusalgatuse:

Aitame Dooral tervise korda saada!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
200.00 €
14 annetust
200.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Doora elas õnneliku koera elu, kuni järsku märtsi keskpaigas muutus tema tervis väga kehvaks ning sellest ajast alates on ta pidanud käima kliinikute vahet ning veetnud mitmeid öid veterinaaride järelvalve all.

Esimesed tunnused, et Dooraga ei ole kõik korras, ilmnesid selles, et ta hakkas rohkem jooma ning järsku ei saanud enam autosse hüpata ja ka trepil käis justkui teistpidi. Kliinikus tehti koerale vereanalüüs, mis viitas pankreatiidile. Ultraheliga midagi kindlat sellel hetkel ei avastatud. Doora sai peale ravimid, kuid 1,5 nädalat hiljem hakkas äge oksendamine, lõpuks keeldus söömisest ning ei võtnud ka jalgu alla. Uuesti kliinikusse minnes selgus, et muutused on nii maksas kui ka neerudes. Pankreas oli väga turses ning koera tervis oli nii halb, et jäigi kliinikusse jälgimise alla.

Doora on saanud valuravi, põletikuravi ning on pidevalt saanud insuliinisüste, kuna veresuhkur ei püsi paigas. Samuti selgus, et koera sapis on tsüst. Kui vahepeal tundus, et kõik hakkab taas korda saama, sest Doora on juba krapsakam ning on hakanud ka ise sööma, siis aprilli keskpaigas võttis omanik meiega ühendust, et kas saaksime teda aidata, kuna koeral tundub olevat valus ning veresuhkruga neil endiselt suured mured - veresuhkur on Dooral koguaeg metsikult kõrge ning peaks taas ette võtma kliinikukülastused, et uurida, mis võiks olla põhjuseks.

Kuna Doora on võetud Eesti Loomakaitse Seltsi alt, siis muidugi me oleme valmis raskel hetkel aitama nii Doorat kui ka tema omanikku. Esimene külastus on nüüd ette võetud, kust selgus, et Doora kõht oli gaase täis, mis tekitas talle suurt valu. Lisaks peame tegema täiendavaid uuringuid ja proove, et saada jälile, miks Doora veresuhkur nii palju kõigub. Palume Doora tervise parandamiseks heade inimeste abi.

Artiklid