Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 917 415 €
Annetajatelt 2 923 273 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Mondo: anneta Ukraina elanike toetuseks!
Projekti Mondo Kriisifond – ulata abikäsi sõjas kannatanud inimestele ja piirkondadele toetuseks tegi Katrin Arvisto annetusalgatuse:

Mondo: anneta Ukraina elanike toetuseks!

Kuidas su annetus aitab?

1889 annetust

93 927.91 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Mondo kogub annetusi Ukraina elanike toetuseks. NB! Kuna olukord on muutlik, siis muutub ka abi olemus. Annetusi kasutatakse vastavalt sellele, mida hetkel enim vaja on. Lähiajal vajavad humanitaarabi kõik kodudest lahkuma sunnitud Ukraina elanikud.

Mondo partner Ukrainas on Восток SOS, organisatsioon, mis sündis 2014. aastal sisepõgenike initsiatiivil selleks, et aidata kriisipiirkonna elanikke. Neil on pikaajaline kogemus oma kaasmaalaste toetamises kriisiolukordades ning abi jõuab nende vahendusel otse kriisipiirkonda. Vostok SOS tegevust saab jälgida Facebookis.

Mida sinu annetus toetab?

  • 10 euro eest isiklik hügieenitarvete pakk sõjapõgenikule
  • 25 euro eest kütus humanitaarabi transportivale veokile
  • 50 euro eest toidupakk sõjapõgenikule
  • 1500 euro eest generaator Ukrainasse kriisipiirkonna elektriga varustamiseks

85% Eestis kogutud toetustest suuname otse sihtriiki.

Mondo on alates 2014. aastast pakkunud Ukrainas sisepõgenikele ning kriisipiirkonna elanikele toidu- ja meditsiiniabi, toetanud psühholoogide tööd ning algatanud kriisipiirkonna koolidele inimõiguste hariduse programmi. Viimastel aastatel on Mondo tähelepanu olnud suunatud haridus- ja psühhosotsiaalsetele tegevustele Ida-Ukrainas. Mondo tööd Ukrainas on toetanud Eesti Välisministeerium ning eraannetajad.

Artiklid