Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 683 135 €
Annetajatelt 3 308 686 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Generaator Ukrainale: et talvel oleks soojem
Projekti Pagulasabi: toeta oma kodudest lahkuma sunnitud inimesi toetuseks tegi annetusalgatuse:

Generaator Ukrainale: et talvel oleks soojem

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
3 570.00 €
75 annetust
20 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Õhtusöök küünlavalgel või raamatu lugemine teki sisse kookonisse mähitult kõlab kui idülliline kvaliteetaeg? Oluliselt vähem muinasjutulised on nende Ukraina perede õhtud, kes on sunnitud pidevate elektrikatkestuste tõttu pimedas ja külmas toas oma igapäevatoiminguid tegema. Veelgi hullem, kui vaiki jäävad elutähtsad patsiendimonitorid haiglates ning pimedaks koolide klassiruumid.

Eelmise aasta kampaania tulemusel ostsime generaatori Harkivi oblasti veepumbajaamale - generaator toetab siiani edukalt süsteemi, mis kriitilisemail hetkedel tagab vett kuni miljonile inimesele. Generaatoreid vajatakse Ukrainas palju, eriti külmal ajal: soojuse, valguse ja vee tagamiseks kodudes, haiglates, koolides, avalikes asutustes.

Aitäh annetuse eest - sinu panus aitab meil osta generaatori sinna, kus seda parasjagu kõige enam vaja! Hoiame sind annetuse teekonnast läbi meie kanalite kindlasti kursis.

Eesti Pagulasabi on Euroopa Liidu poolt sertifitseeritud humanitaarabi organisatsioon ning on Ukrainas humanitaarabi pakkunud juba 2014. aastast. Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja.

Artiklid