Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
LILU: oleme koos loomasõbralikult ilusad!
Projekti MTÜ Loomus: oleme koos loomade poolt! toetuseks tegi Loomus annetusalgatuse:

LILU: oleme koos loomasõbralikult ilusad!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
481.00 €
8 annetust
2 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

LILU on loomade eestkoste organisatsiooni Loomus algatatud loomasõbraliku ilu töörühm, mille eesmärk on loomasõbraliku ilu teema tähtsuse tõstatamine Eesti ühiskonnas ning eestlaste kosmeetikatoodete ja iluteenuste tarbimiskäitumise loomasõbralikumaks muutmine.

Mis on loomasõbralik ilu? Kui me ostame poest kosmeetikat, olgu see siis näo-, kehahooldus- või meigitooteid, siis me teeme teadlikke ja alateadlikke valikuid teatud faktorite põhjal – tootja/bränd, toote lõhn, tekstuur, toon, pakend või mõni muu meie jaoks oluline kriteerium. Loomasõbraliku ilu tarbijad lisavad enda iluoste tehes ühe lisakriteeriumi – millised brändid ja tooted põhjustavad loomadele kõige vähem kahju ja piina. Sinna hulka kuulub näiteks loomkatsete vältimine, loomsete koostisosade ja kõrvalsaaduste vältimine ja kaugemas mõttes ka tarbimise keskkonnamõju vähendamine.

Sinu annetus aitab meil levitada loomasõbraliku tarbimise levikut läbi teavitustöö ja loomasõbralike valikute tutvustamis!

  • 10 € aitab meil levitada loomasõbraliku sõnumit sotsiaalmeedias
  • 25 € aitab meil printida uue komplekti vegansõnumiga kleebiseid
  • 75 € aitab meil printida uue komplekti vegansõnumiga voldikuid

LILU tegevusel saab silma peal hoida Loomuse kodulehel ja Instagramis

Loomus on loomade eestkoste organisatsioon, mis levitab aktiivselt jätkusuutlikku ja hoolivat suhtumist loomadesse nii Eestis kui ka mujal maailmas. Loomus on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja.

Artiklid