Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 729 991 €
Annetajatelt 3 355 542 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Mälestades ja aidates läbi tulede
Projekti Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit: aita vähihaigel lapsel paraneda! toetuseks tegi Signe Vahtramäe annetusalgatuse:

Mälestades ja aidates läbi tulede

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
817.00 €
32 annetust
5 555.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Head sõbrad ja sponsorid!

Kutsume teid toetama meie heategevusprojekti, mille käigus kogume annetusi Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks.

Lisaks annetusalgatusele, korraldame Kilingi-Nõmmel heategevusliku laternamatka, mis toimub 2. novembril algusega kell 18.00. ja mis päädib väikese muusikalise hingedepäeva tänu- ja mälestuspalvusega Saarde Katariina Kirikus.

Annetusämbrikesed ootavad heade inimeste panust matka alguspunktis, Vabadussõja mälestusmärgi juures ning kirikus. Kui te ei saa isiklikult kohale tulla, et koos meiega läbida see väike teekond või soovite toetada suurema summaga, siis oleme südamest tänulikud kui saate teha jõukohase ülekande Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks siinses keskkonnas "Ma armastan aidata" ja kindlasti meie annetusalgatuse nime all "Mälestades ja aidates läbi tulede", et saaksime ülevaate, milleks me koos teie abiga võimelised oleme. Meie suur soov on, et te ei jääks anonüümseks, vaid annate ka meile teada, kes te olete - lahke ja sooja südamega, hoolivad kaasteelised.

Oleme alles 13-aastased noored ning see on meie esimene suurem algatus, kuid loodame, et teie toel suudame teha head lastele ja nende lähedastele, kes seda väga vajavad, sest sageli on elu hind väga-väga kallis ja abivajajatele kättesaamatu - koos saame aidata!

Teie abile ja toetusele lootma jäädes

noortekogu liikmete nimel

õpetaja Signe Vahtramäe

Artiklid