Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 753 485 €
Annetajatelt 3 379 036 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Loomus kutsub toetama kängurusid
Projekti MTÜ Loomus projekt "Olen loomade poolt” toetuseks tegi Loomus annetusalgatuse:

Loomus kutsub toetama kängurusid

Kuidas su annetus aitab?

9 annetust

113.00 €

See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Rahvusvahelist kängurute päeva peetakse 24. oktoobril. Sel päeval tähistatakse, austatakse ja tunnustatakse känguruid ja nende tähtsust Austraalia jaoks. Selle tähtpäeva on kutsunud ellu Austraalia mittetulundusühing Kangaroos Alive , mis kogub üle maailma toetust kängurute tööstusliku tapmise lõpetamiseks.

Loomus kutsub toetama kängurusid. Kõik annetused käesolevale annetusalgatusele annetatakse edasi organisatsioonile Kangaroos Alive. Annetusi kogume oktoobri lõpuni.

Kuigi kängurud ja vallabid on Austraalia rahvussümbolid, on viimase 30 aasta jooksul peaaegu 90 miljonit neist naha või liha pärast kütitud. Kõik kütitud kängurud on olnud metsloomad, mitte kasvatatud nende liha pärast, ja hetkel on Euroopa Liit Austraalia põhiline partner kängurusaaduste eksportimisel. Kängurujaht annab põhjust tõsiseks mureks loomade heaolu, looduskaitse, toiduohutuse ja -hügieeni pärast. Loe lähemalt: Känguru – ainulaadne kukkurloom, keda tuleb kaitsta!

Seoses rahvusvahelise kängurute päevaga näitab MTÜ Loomus Tallinnas, Tartus ja Viljandis Austraalia dokumentaalfilmi “Känguru: armastuse-vihkamise lugu”. See murranguline film on jäädvustanud seni rääkimata armastuse-vihkamise loo Austraalia kõige kuulsamast ja vaidlusi tekitavast rahvuslikust sümbolist. Austraalia erilisel maastikul lahti rulluv “Känguru: armastuse-vihkamise lugu” uurib keerulisi ja vastakaid arvamusi sellest ainulaadsest kukkurloomast ning keskkonnateadlaste, põlisrahvaste juhtide ja valitsusametnike vaatenurki. Film pakub hingematvaid kaadreid kängurutest looduskeskkonnas ja annab vaatajatele erakordse kogemuse.

Film kestab 103 min ja on inglise keeles ning ingliskeelsete subtiitritega. Film on kõigile tasuta.

Filmi näidatakse:

Artiklid