Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 595 029 €
Annetajatelt 2 600 887 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Aitame loomad jõuludeks koju!
Projekti Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda! toetuseks tegi MTÜ Eesti Veterinaarmeditsiini Üliõpilaste Selts annetusalgatuse:

Aitame loomad jõuludeks koju!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
600.00 €
36 annetust
600.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti Veterinaarmeditsiini Üliõpilaste Selts (EVÜS) korraldab tänavu juba kuuendat aastat heategevuslikku jõulupuude projekti, mille eesmärk on tähelepanu juhtida varjupaigas viibivatele loomadele. Üheteistkümnes kohas üle Eesti saab detsembrikuu jooksul imetleda kuusepuid, mis on ehitud varjupaiga loomade piltidega. Oluline selle juures on märkida, et looma võtmine ei tohi olla kergekäeline otsus ning kõikidel ei ole võimalik varjupaiga loomi toetada kodu pakkumisega. Seepärast oleme sellel aastal loonud võimaluse toetada rahaliselt varjupaiga loomade ettevalmistamist uude koju minekuks. Ühe looma veterinaarseteks protseduurideks (parasiiditõrje, vaktsineerimine, kiibistamine, steriliseerimine) kulub keskmiselt 100 eurot. Tulevaste veterinaaridena on meile südameasjaks, et ka peremeheta loomade tervise eest on hoolt kantud. Teeme üheskoos head ja anname koduta jäänud loomadele teise võimaluse!

Projekti raames kogutud raha annetab EVÜS Varjupaikade MTÜ-le loomade koju saatmiseks vajalike veterinaartoimingute teostamiseks.

Artiklid