Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Tule appi hoolitsema perede eest, kus vanavanem kasvatab orvust lapselast

Tule appi hoolitsema perede eest, kus vanavanem kasvatab orvust lapselast

Kuidas su annetus aitab?
Vajatakse 2 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tallinnas Kadriorus tegutsev Vanurite Eneseabi ja Nõustamisühing ühendab pensionieas inimesi, kes on positiivse ellusuhtumisega ja lähtuvad oma tegevuses põhimõttest - aktiivselt tegutsedes väärtustad oma elu, aidates teisi aitad iseend. Ühingusse kuulub ligi 400 valdavalt pensioniealist vabatahtlikkuse alusel tegutsevat liiget.

Ühingu vabatahtlike hoole all on ka mitmed pered, kus vanavanem kasvatab oma orvuks jäänud lapselast või lapselapsi. Ema-isa hooleta jäänud laste pensionäridest vanavanematel on kasinad võimalused, et  arendada oma hoolealuste huvimaailma, lapsed janunevad aga uute teadmiste ja kogemuste, muljete ning kontaktide järele. Praegu saab projekti kaudu toetust 18 peret, kus on 23 lapselast ja 22 vanavanemat.

VENÜ vajab neile peredele appi 1-2 vabatahtlikku, kellel on vaba aega ning kes soovivad olla toeks orvuks jäänud lastele ning neid kasvatavatele vanavanematele.

Abi on vaja:

  • eestkosteperede vanavanematega suhtlemisel, nende hea sõnaga toetamisel ja vajadusel nõu andmisel nii neile kui lapselastele
  • sobivate ürituste leidmisel ja ühiste külaskäikude organiseerimisel (teatrietendused, kontserdid, ekskursioonid, käeline tegevus jm)

Vajalik on arvuti kasutamise oskus.

Palun anna endast märku, kui sul on aega ja tahtmist aidata neid, kes abi vajavad.

Image by Freepik

Artiklid