Anna septembris koos sõpradega külalistundidele võimas hoog sisse!

Anna septembris koos sõpradega külalistundidele võimas hoog sisse!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 15 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Otsime veel sõprade seltskondi (3-5 sõpra) Hiiu, Valga ja Järva maakondadesse, kes annaksid kooliaasta esimesel nädalal külalistunde ja levitaksid sõna sotsiaalmeedias.

Külalisõpetajad toovad oma tundides õpilasteni praktilisi teadmisi ja päriselu kogemusi, aidates nii kaasa hariduse mitmekesistumisele. Igal aastal jõuab koolidesse mitusada külalisõpetajat, õpilasi on aga üle 140 000. MTÜ Tagasi Kooli unistus on, et iga õpilane kohtuks aastas vähemalt ühe külalisõpetajaga. Teeme sel kooliaastal selle koos sõpradega ära!

Otsime 15. sõprade seltskonda, kes läheksid septembri esimesel nädalal koolidesse külalistunde andma. Lisaks inspireerivatele külalistundidele koos oma sõpradega paneme ka sotsiaalmeedia külalisõpetamisest kihama.

Igasse maakonda saadame ühte kooli ühe 3-5 liikmelise sõpruskonna, kellele teeme kooli mineku eriti lihtsaks - vastavalt teie soovidele lepime kooliga tunnid ise kokku ja anname ka juhiseid, kuidas tund läbi viia. Koolides ootavad teid ees ehedad kohtumised õpilaste ja õpetajatega ning kindlasti saate ka ise inspiratsiooni ja innustust.

Mis muud kui kutsuge sõbrad kaasa ja pange end kirja! Palume, et sõpruskonna paneks kirja üks grupi esindaja, kes märgiks registreerides ka maakonna.

Artiklid