Junior Achievement – praktiline ettevõtlusõpe igasse Eesti kooli!

Junior Achievement – praktiline ettevõtlusõpe igasse Eesti kooli!

Kuidas su annetus aitab? »

70 annetust 3 002.76 / 3 600.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Junior Achivement Eesti eesmärk on, et praktiline ettevõtlus- ja majandusõpe, mille parim väljendus on õpilasfirma programm, oleks kättesaadav igas Eesti koolis. Mitmed uuringud näitavad, et õpilasfirmade tegijad loovad hiljem pea kaks korda sagedamini oma ettevõtte, on paindlikumad, lahendavad tõhusamalt probleeme ning saavutavad kindlamalt seatud eesmärgid.

2016/17 õppeaastal tegutseb Eestis 320 õpilasfirmat 95 gümnaasiumis, põhi- ja kutsekoolis. Kuigi õpilasfirmade arv kasvab, lõpetab üle poole Eesti noortest kooli ilma ettevõtlusteadmisteta. Soovime igal aastal jõuda vähemalt kümnesse uude kooli. Selleks teeme teavitustööd koolides ja kohalikes omavalitsustes, koolitame uusi õpetajaid ning tegeleme noorte ettevõtlushuvi äratamisega. Lisaks soovime nii tõsta kui ka ühtlustada õpilasfirmade taset – koolitame õpilasfirmade liikmeid, uuendame ning täiendame õppematerjale ja kaasame juhendamisse ärimentoreid.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.ja.ee

3 002.76 / 3 600.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid

Täname kõiki JA toetajaid uskumast noorte piirideta tulevikupotentsiaali!

29.01.2017

Junior Achievement Eestil on 2016. aasta tulemusi hinnates põhjust rõõmustada! Ettevõtlusõppe populaarsus on Eestis tõusuteel. Õpilasfirmade arv jõudis 2016/17 aastal 320 õpilasfirmani 95 Eesti põhi- ja kutsekoolis ning gümnaasiumis, mis tähendab, et enam kui 1200 noort saab õppeaasta jooksul praktilise ettevõtluskogemuse.

Loe edasi