Kontaktid ja paberid korda!

Kontaktid ja paberid korda!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 1 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tule tutvu Eesti suurima arengukostöö ja humanitaarabi organisatsiooni Mondo tegemistega ning aita meid paberimajanduse korrastamisega! 

Ootame oma seltskonda appi vabatahtlikku, kellele meeldiks surfata internetis ja otsida üles kõikide Eesti ajakirjandusväljaannete ning kanalite kontaktid. Kontaktidest peaks moodustuma uus ja sisuliselt kergesti hallatav töövahend, et Mondo kommunikatsioon edaspidi veelgi paremini sujuks. Lisaks on Mondo kontoris ootamas suur kuhi nukraid kuludokumente, et keegi neid skaneerimisega rõõmustaks.

​Pakume omalt poolt võimalust saada natuke rohkem teada arengukoostööst, humanitaarabist ja maailmaharidusest, mis on kõik suured sõnad, aga Mondo poolt väga konkreetse sisuga täidetud. Paljudest meie varasematest lühiajalistest vabatahtlikest on mitmel puhul saanud pikemaajalised vabatahtlikud mõnes meie koostööriigis ja mõnedest on saanud isegi mondokad. 

Töö võiks tehtud saada suve jooksul (eelistatult juunis või augustis), täpsemad kuupäevad saame omavahel kokku leppida. Tööd jagub ühele või kahele inimesele mõneks päevaks. Kohtumispaigaks Mondo kontor Telliskivi Loomelinnakus, Tallinnas.

Tule, saame tuttavaks!

Artiklid