Noored Kooli “Et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse!”

Noored Kooli “Et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse!”

Kuidas su annetus aitab? »

117 annetust 5 012.50 / 10 460.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Noored Kooli toob haridusse mitmekülgse taustaga võimekaid ja motiveeritud inimesi, kes töötavad selle nimel, et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse. Toetades meid annetuskeskkonnas, aitad tuua häid inimesi koolidesse ning panustad seeläbi laste terviklikku arengusse.

Kaheaastase Noored Kooli programmi raames töötavad osalejad koolides, kus nende abi kõige rohkem vaja on. Õpetajana töötades ja Noored Kooli koolitusprogrammis osaledes õpivad osalejad juhtima iseenast ja teisi, kogevad muutuse loomise võimalikkust Eesti üldhariduses ja tegutsevad haridusprobleemidele lahenduste leidmise nimel.

Annetuskeskkonna toetuste abil otsime üles just need võimekad ja särasilmsed inimesed, kellel on soov oma liidripotentsiaali rakendada ja arendada ning kes on valmis töötama selle nimel, et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse.

Oleme 10 aasta jooksul toonud Eesti haridusse juurde 145 mitmekülgse taustaga motiveeritud ja tegusat inimest, kes Noored Kooli programmi vältel ning hiljem vilislastena on töötanud selle nimel, et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse, mis tagab talle võimalikult laiad valikud elus. Meie osalejad ja vilistlased on jõudnud rohkem kui 70 kooli üle Eesti ning toetanud enam kui 11 600 õpilase arengut. Noored Kooli osalejate ja vilistlaste kaasalöömisel või eestvedamisel on Eesti hariduses käima lükatud mitu olulist ettevõtmist: Tagasi Kooli, Alustavat õpetajat toetav kool, KiVa, Kalamaja Avatud Kool, Koolijuhtide järelkasvuprogramm  jne. Kokku töötab 80% Noored Kooli vilistlastest hariduses.

Ühelgi inimesel ei saa minna paremini, kui läheb meie ühiskonnal tervikuna ning selline, milline on kool täna, on ühiskond homme. Mis on sinu panus?

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.nooredkooli.ee
facebook.com/nooredkooli

 

5 012.50 / 10 460.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid

Miks Noored Kooli?

21.03.2017

Noored Kooli on tänaseks juba üle kümne aasta võidelnud väga hea hariduse eest. Kõik, mida oleme suutnud seni korda saata, on teinud võimalikuks meie pühendunud toetajad ja annetajad. Teie abiga oleme toonud haridusse juurde 145 väga võimekat inimest, kes on jõudnud enam kui 70. kooli üle Eesti ja toetanud üle 70 000 õpilase arengut. Kuid selleks, et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse, on veel väga palju teha.

Loe edasi